Alcon Air optix night & day aqua 3 szt. (8809218059013) promocja 2022

Cena82.49
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 3

Opis

W związku z przejęciem producenta Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania zarówno z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny towar.

Soczewki Air Optix Night Day Aqua, oferowane poprzez Alcon Vision Care, są soczewkamiprzeznaczonymido wykorzystywania wtrybie ciągłym. System nawilżający - gwarantuje optymalny poziom nawilżenia poprzez cały dzień.

Oczy nie stają się suche, podrażnione ani zaczerwienione. Użytkownik odczuwa długookresową świeżość i wygodę. Postępowy materiał Lotrafilcon A - charakteryzuje się sześciokrotnie obszerniejszą przepuszczalnością powietrza niż ma to miejsce w innych soczewkach tego typu obecnych na rynku.

Przekłada się to na zdrowy wygląd oczu oraz wysoki komfort stosowania. Szybkie i skrupulatne dostosowanie do oka - dotyczy to jednocześnie jego kształtu, jak i indywidualnych parametrów. Eliminuje problem podwijania się lub wypadania soczewki.

pokaźnik stron i jasnoniebieskie zabarwienie - zasadniczo ułatwiają aplikację soczewek i powodują, iż to szybki i niekłopotliwy zabieg, choćby u osób, którzy pierwszy raz sięgają po szkła kontaktowe. Ciągły tryb użytkowania - oznacza, iż z jednej pary soczewek możesz korzystać przez cały miesiąc, jednocześnie dniem, jak i nocą.

Ekonomiczne opakowanie - posiada trzy sztuki soczewek. To idealna wielkość zarówno na wypróbowanie tego konkretnego rodzaju szkieł albo stworzenie kompletu z innym opakowaniem, o obszerniejszej lub mniejszej mocy.

Charakterystyka soczewek Air Optix Night Day Aqua: Air Optix Night Day Aqua są jednymi z najistotniej rozwiniętych materiałowo soczewek używanych poprzez 30 dni i 30 nocy - w trybie nocnym. Produkowano je z przepuszczającego w wysokim stopniu tlen materiału silikonowo-hydrożelowego Lotrafilcon A.

Air Optix Night Day Aqua to soczewki dostarczające rogówce do 6 razy pokaźniejszej ilości tlenu standardowe soczewki hydrożelowe. Co ważne dotlenianie oczu odbywa się nie tylko w ciągu dnia,jeszcze w trakcie nocy gdy oczy są zamknięte.

Jest to realne przez osiągnięcie wysokiego współczynnika przepuszczalności tlenu w soczewkach na poziomie Dk/t 175. Podobnie jak pozostałe soczewki należące do rodziny Air Optix, takżeAir Optix Night Day Aqua wyposażono w AQUA, system nawilżający gwarantujący wyjątkowo wysoki poziom satysfakcji z użytkowania soczewek.

Powierzchnia wewnętrzna szkieł o asferycznej strukturze zapewnia dostosowanie się w pełni do oczu u większości użytkowników. Jasnoniebieskie zabarwienie Blue Visitint i znacznik strony ewidentnie ułatwiają manipulowanie soczewką.

Dla kogo soczewki Air Optix Night Day Aqua? Air Optix Night Day Aqua to nadzwyczajne soczewki całodobowe nie wymagające ich zdejmowania i zakładania poprzez okres 30 dni i nocy. Sugerowane są szczególnie tym osobom, które: używają soczewki miesięczne, ale zapominają o ichpielęgnacji, pracują długotrwaleprzy komputerze, poprzez pracę w suchych,zadymionych i klimatyzowanych pomieszczeniach ich oczy są podatne na podrażnienia, używanie innych soczewek kontaktowych sprawia u nich dyskomfort, a oczy wydają się nieodpowiednio nawilżone, poszukują soczewek o najwyższych realnych parametrach.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Air Optix Night Day Aqua to soczewki całodobowe, a więc takie, które nie muszą podlegać pielęgnacji. Jeżeli jednak nie nosimy ich 30 dni i 30 nocy bez przerwy, potrzebne jest ich czyszczenie płynem do soczewek i przechowywanie w pojemniczkach na soczewki wypełnionych płynem.

Polecamy płyny z rodziny Clean Active albo każdy inny płyn do soczewek miękkich dostępny w naszym sklepie. Cechy soczewek Air Optix Night Day Aqua: Kategoria Soczewki miesięczne Soczewki całodobowe marka Soczewki Air Optix producent ALCON Moc sferyczna -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D) -8,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,4; 8,6 Średnica 13,8 Dk/t 175 x 10-9 Uwodnienie 24% Materiał Lotrafilcon A technologia SmartShield znacznik strony Niebieskie zabarwienie Tryb wymiany Dzienny i ciągły Soczewki dostępne są dodatkowo w pokaźniejszym opakowaniu: Air Optix Night Day Aqua 6 szt.