Biotrue ONEday, 30 szt. promocja 2023

Cena52.79
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Bausch+Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

Soczewki Biotrue ONEday to jednodniowe soczewki kontaktowe wprowadzone na rynek przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek, producenta Bausch Lomb. Popularne i uznane poprzez użytkowników - soczewki Biotrue ONEday cieszą się ogromną popularnością, co może być dowodem na to,wytworzone są w dbałością o najwyższy komfort stosowania i zdrowie.

Uczucie komfortu poprzez cały dzień - dzięki bardzo wysokiemu uwodnieniu soczewek, sięgającemu 78%. Przekłada się to na stały poziom nawilżenia i eliminację problemu zmęczonych, a także podrażnionych oczu. Tryb dzienny - soczewki stanowią rewelacyjny artykuł dla tych klientów, którzy cenią sobie komfort zakładania nowej i świeżej pary szkieł każdego dnia.

Jako iż nie wymagają uzupełniającej pielęgnacji, są wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą dynamiczny tryb życia. Materiał nowej generacji - soczewki zostały wyprodukowane w oparciu o ultranowoczesny materiał o nazwie HyperGel, inspirowany biologicznym funkcjonowaniem oka.

W swym składzie przypomina on do złudzenia ludzką łzę, produktywnie zapobiega wysychaniu i podrażnieniom. Wysoka przepuszczalność tlenu - soczewki dostarczają rogówce taką liczba powietrza, jaką tylko potrzebuje do zdrowego funkcjonowania.

Stanowi to gwarancję równocześnie komfortu noszenia, jak i najwyższej jakości widzenia. Wygodne opakowanie z 30 soczewkami - chcesz wypróbować soczewki na własnych oczach i przekonać się czy to właśnie to, czego Ci trzeba? W takim razie opakowanie z 30 sztukami jest wyśmienite dla Ciebie.

wystarczy na kilkanaście dni regularnego używania. Charakterystyka soczewek Biotrue ONEday: Biotrue ONEday 30 szt. To miękkie soczewki jednodniowe wytworzone ze specjalistycznego materiału HyperGel, imitującego składem ludzkie łzy.

dzięki temu soczewki są wytrzymałe na wysuszenie i nad wyraz wygodne (choćby dla osób o wyjątkowo wrażliwych oczach). Wysoki poziom uwodnienia soczewki (78%), utrzymuje się poprzez cały dzień, a choćby dłużej.

Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday przepuszczają tlen w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu otwartego oka, dzięki temu gwarantują najwyższą jakość widzenia i są całkowicie niewyczuwalne w trakcie stosowania.

Tryb noszenia i pielęgnacja soczewek Biotrue ONEday: Biotrue ONEday jako soczewki jednodniowe nie wymagają żadnej uzupełniającej pielęgnacji. Przed wykorzystaniem należy wyciągnąć soczewki z jednorazowego opakowania (oczywiście czystymi, świeżo umytymi rękami), a po całym dniu i wyciągnięciu z oka należy je wyrzucić do kosza na śmieci.

Dla kogo soczewki Biotrue ONEday? Soczewki Biotrue ONEday producenta Bausch Lomb zostały wytwarzane z myślą o osobach, które w stosowaniu szkieł kontaktowych cenią sobie typowo komfort zakładania codziennie nowej pary.

Jako soczewki jednodniowe Biutrue ONEday nie wymagają codziennej pielęgnacji i korzystania ze specjalistycznego płynu, a także pojemniczka do przechowywania. Biotrue ONEday w głównej mierze wybierane są poprzez osoby aktywne, które w trakcie uprawiania rozmaitego rodzaju sportów nie chcą być ograniczane poprzez okulary.

Wysoki poziom nawilżenia sprawia, iż to doskonała opcja dla osób, które spędzają sporo godzin przed ekranem komputera lub samoistnie cierpią z powodu suchego oka. Soczewki Biotrue ONEday to też dobór wielu alergików zmagających się z sezonowymi objawami alergii.

atuty soczewek Biotrue ONEday: Tryb jednodniowy pozwala codziennie założyć nową parę maksymalnie nawilżonych soczewek; Uczucie komfortu przez cały dzień, dzięki wysokiemu uwodnieniu 78%; Ultranowoczesny materiał o nazwie HyperGel; wygodne opakowanie zawierające 30 sztuk soczewek starczy na kilkanaście dni regularnego używania, bez konieczności ciągłego kupowania nowych opakowań; Wysoka przepuszczalność tlenu zagwarantuje uczucie komfortu i najwyższej jakości widzenia bez uczucia posiadania czegoś w oku.

Soczewki Biotrue ONEday przystępne są też w większym opakowaniu: Biotrue ONEday 90 szt. Dzięki temu dłużej możesz radować się komfortem, nie martwiąc się o to iż soczewki ekspresowo się skończą. Parametry soczewek Biotrue ONEday: Kategoria Soczewki jednodniowe marka Soczewki Biotrue firma BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D) -6,50 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 42 x 10-9 Uwodnienie 78% Materiał HyperGel (Nesofilcon A) technologia High Definition Optics Tryb noszenia Dzienny dostawa 24h dotyczy tylko mocy ujemnych.

Czas realizacji zamówienia na moce dodatnie może wynieść do 15 dni roboczych. Soczewki dostępne są również w obszerniejszych opakowaniach: Biotrue ONEday 90 szt. Biotrue ONEday 180 szt.