Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt, 0A58-299B5 promocja 2023

Cena239.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 90

Opis

Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia to artykuł jednej z najistotniej lubianych i uznanych marek optycznych na świecie - BauschLomb. W pełni dopasowane do potrzeb klientów po 40. Roku życia, pragnących wyraźnego widzenia z każdej - bliskiej i dalekiej - odległości przy równocześnie maksymalnym komforcie używania.

Materiał nowej generacji - o nazwie HyperGel. To dzięki niemu soczewki są tak wygodne i bezpieczne w używaniu i spełniają wymogi nawet najszczególniej wymagających użytkowników. Swobodny i stały dostęp do tlenu - dzięki wielkiej przepuszczalności tlenowej soczewki gwarantują oczom taką ilość tlenu, jaką potrzebują, żeby były zdrowe i spektakularnie wyglądały.

Zdolność do naśladowania filmu łzowego - wysokie uwodnienie soczewek odpowiada za ich intensywne, długotrwałe nawilżenie, dzięki któremu upodabniają się do warstwy lipidowej filmu łzowego - chronią oczy przed wysychaniem i zaczerwienieniem.

technika 3-Zone Progressive Design - pozwala na wyraźne widzenie z bliska i daleka, niezwykle ważne u osób z prezbiopią. Dzięki czemu opisywane soczewki są trafne jednocześnie do czytania i oglądania telewizji, jak i prowadzenia samochodu.

Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki wzbogacono o kompleks innowacyjnych filtrów UVA/UVB, dzięki którym zapewniają oczom dopełniającą, sprawną ochroną przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.

Ekonomiczne opakowanie - zawiera 90 sztuk soczewek, co przy ich jednodniowym trybie stosowania daje zapas na około półtora miesiąca. Charakterystyka soczewek Biotrue ONEday for Presbyopia: To, co uwydatnia progresywne soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia to niewątpliwie innowacyjny materiał trzeciej generacji - HyperGel.

Materiał, który cechuje się podwyższonymi parametrami uwodnienia oraz przepuszczalności tlenowej. Podarowuje oczom taką ilość świeżego powietrza, jaką potrzebują, aby utrzymać prawidłową kondycję i wyglądać zdrowo pięknie.

Za to dobre nawilżenie - dzięki niemu soczewki są wyjątkowo komfortowe w stosowaniu, pozostają niewyczuwalne i nie wywołują podrażnień ani zaczerwienienia. Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia mają unikatową zdolność upodabniania się do warstwy lipidowej filmu łzowego, dzięki czemu są idealnie przyjmowane poprzez ludzki narząd wzroku, a komfort wynikający z ich stosowania trwa choćby kilkanaście godzin od momentu aplikacji.

Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia to także innowacyjna technika 3-Zone ProgressiveTM Design, w ramach której oferują widzenie w wysokiej rozdzielczości z każdej możliwej odległości. Są więc rewelacyjne jednocześnie do czytania i oglądania telewizji, jak i prowadzenia samochodu.

Jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron czyni aplikację soczewek jeszcze łatwiejszą i bardziej intuicyjną, a kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB zagwarantuje oczom dopełniającą ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.

Główne parametry soczewek Biotrue ONEday for Presbyopia: materiał nowej generacji o nazwie HyperGel; wysoki parametr przepuszczalności tlenowej - taka ilość powietrza, jaką oczy potrzebują, żeby pozostać zdrowe i ładne; wysoka zawartość wody - odpowiada za prawidłowe, długofalowe nawilżenie soczewek; zdolność do naśladowania warstwy lipidowej filmu łzowego - dzięki czemu soczewki pozostają niewyczuwalne nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji; innowacyjna technologia 3-Zone ProgressiveTM Design - zagwarantuje wyraźne widzenie z każdej odległości; jasnoniebieskie zabarwienie upraszczające aplikację; kompleks filtrów UVA/UVB; dzienny tryb używania - bez konieczności dopełniającej pielęgnacji.

Dla kogo soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia? Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia zostały wytwarzane z myślą o klientach w dojrzałym wieku, borykających się z problemem prezbiopii; pragnących widzieć wyraźnie z każdej odległości i w każdych warunkach oświetleniowych.

Jako iż są to soczewki codziennej wymiany, sprawdzą się na dodatek u osób prowadzących aktywny tryb życia i nieprzepadających za obowiązkiem ich pielęgnacji - korzystania z dodatkowych płynów i pojemników.

atuty soczewek kontaktowych Biotrue ONEday for Presbyopia w opakowaniu 90 szt. Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia w opakowaniu zawierającym 90 sztuk to wyśmienita opcja dla osób, które już korzystały z tego typu rozwiązania optycznego i wiedzą, czego się po nim spodziewać.

Opakowanie to daje bowiem zapas na półtora miesiąca regularnego używania i pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Daje wolność od ponownych zakupów na 45 dni i jest ekonomicznym rozwiązaniem.

właściwości soczewek Biotrue ONEday for Presbyopia: Kategoria Soczewki jednodniowe Soczewki nowoczesne marka Soczewki Biotrue producent BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Addycja LOW: do +1.50 HIGH: +1,75 do +2,50 Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 42 x 10-9 Uwodnienie 78% Materiał Nesofilcon A technika 3-Zone Progressive Design Zabarwienie jasnoniebieskie Filtry UV tak Soczewki dostępne są jeszcze w mniejszym opakowaniu: Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.