Dailies Aqua Comfort Plus 180 szt., CVDAP180 promocja 2022

Cena295.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 180

Opis

Soczewki DAILIES AquaComfort Plus to jednodniowe soczewki przeznaczone dla dalekowidzów i krótkowidzów, produkowane poprzez producenta Alcon Vision Care. Wysoki komfort używania - szkła już w pierwszych sekundach od aplikacji precyzyjnie dostosowują się do kształtu i specyfiki oka.

dzięki temu nie musisz się obawiać, iż noszeniu będzie towarzyszyć ciągłe uczucie obecności obcego ciała. Potrójny system nawilżenia - soczewki słuszny poziom nawilżenia przez cały kilkunastogodzinny dzień pracy.

uniemożliwiają wysychaniu śluzówki i w ten sposób bronią przed konsekwencją suchego, podrażnionego oka. Szeroka ostrość widzenia - decydując się na korzystanie z soczewek, zażegnujesz problem rozmazanych przedmiotów i niewyraźnych kolorów.

Szkła zapewniają bowiem najwyższą jakość widzenia, nawet po kilkunastu godzinach od ich aplikacji. Tryb jednodniowy - nowa i świeża para soczewek każdego poranka. Dzięki jednodniowemu trybowi używania nie musisz zawracać sobie głowy trosceą o szkła.

Wyrzucasz jedną parę, sięgasz po kolejną? proste. Duży dobór mocy soczewek - sprawia, że ze szkieł kontaktowych mogą korzystać osoby borykające się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością.

Ekonomiczne opakowanie - 180 sztuk soczewek w jednym opakowaniu to wyśmienity sposób na finansową oszczędność i wolność od częstych zakupów. Charakterystyka soczewek DAILIES AquaComfort Plus: DAILIES AquaComfort Plusto soczewki jednorazowego użytkowania.

Do ich produkcji wykorzystano materiał Nelfilcon A, który w połączeniu z 69% poziomym uwodnienia soczewki powoduje, iż soczewki nieprzeciętnie dostosowują się do oka już od pierwszych chwil od założenia. W przypadku soczewek DAILIES AquaComfort Plus najważniejszą rolę odgrywają trzy związki nawilżające, które działając w synergii zapewniają komfort wykorzystywania przez cały dzień.

Są to pierwsze soczewki z unikalnym systemem nawilżania o potrójnym działaniu, który ma za zadanie: zwilżać, nawilżać, odświeżać. Wysoki komfortnoszenia soczewek DAILIES AquaComfort Plus towarzyszy ich użytkownikowi przez cały dzień- choćby po kilkunastu godzinach ich noszenia.

Dla kogo soczewki DAILIES AquaComfort Plus? DAILIES AquaComfort Plus to soczewki produkowane dla osób szanujących sobie komfort jaki dają soczewki jednorazowego użytkowania, jak ponadto dla osób, które mają kłopot z niedostatecznym nawilżeniem oczu w czasie używania szkieł kontaktowych.

dodatkowo, jest to wspaniały wybór dla tych, którzy: od soczewek kontaktowych oczekują wspaniałego komfortu, zrezygnowali z soczewek w związku z brakiem komfortu, dopiero zaczynają używać soczewek, spędzają niemało godzin dziennie przed komputerem, prowadzą aktywny tryb życia.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus występują dodatkowo pod nazwą handlową iWear Free. Cechy soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Kategoria Soczewki jednodniowe marka Soczewki Dailies producent ALCON Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,7 Średnica 14,0 Dk/t 26 x 10-9 Uwodnienie 69% Materiał Nelfilcon A technologia Lightstream Technology pokaźnik strony Light Blue VISITINT Tryb wymiany Dzienny Soczewki są przystępne także w mniejszych opakowaniach: DAILIES AquaComfort Plus 30 szt.

DAILIES AquaComfort Plus 90 szt.