Alcon Dailies aquacomfort plus 30 szt. promocja 2022

Cena59.39
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

W związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania równocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to starannie ten sam, oryginalny artykuł.

Soczewki DAILIES AquaComfort Plus to jednodniowe soczewki asygnowane dla dalekowidzów, a także krótkowidzów, wytworzone poprzez markę Alcon Vision Care. Wspaniałe nawilżenie oczu - soczewki adekwatny poziom nawilżenia oczu poprzez cały dzień użytkowania.

uniemożliwiają nadmiernemu wysuszaniu śluzówki, a także podrażnieniom. Są doceniane jeszcze poprzez osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach. Natychmiastowe dostosowanie do oka - to dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału Nelfilcon A oraz aż 69-procentowemu nawilżeniu szkieł.

Te dostosowują się do jednostkowego kształtu oka i jego parametrów już w pierwszych sekundach od założenia. Czyste i wyraźne widzenie - soczewki cechują się wysoką odpornością na zabrudzenia oraz szeroką gamą mocy, dzięki temu genialne widzenie każdemu użytkownikowi.

Wyrabiają właściwy nawyk noszenia soczewek - dzięki temu, że każdego dnia musisz sięgnąć po nową parę szkieł, wyrabiasz w sobie zdrowy nawyk regularnego oraz prawidłowego użytkowania i tym samym korygujesz swoją wadę wzroku.

Nie wymagają pielęgnacji - jako iż soczewki są produktem jednodniowego stosowania, nie wymagają korzystania z płynów pielęgnacyjnych. Wystarczy, że zdejmiesz je przed snem, a rano czeka na Ciebie nowa i świeża para.

genialne soczewki na start - dzięki pokaźnej łatwości aplikacji oraz ultranawilżającym właściwościom, szkła są nadzwyczajnym wyborem, jeśli chodzi o pierwsze soczewki i zdrową korekcję wzroku, w dodatku u dzieci.

Charakterystyka soczewek DAILIES AquaComfort Plus: DAILIES AquaComfort Plus to soczewki kontaktowe jednodniowe, które mogą być stosowane zarówno poprzez krótkowidzów jak i dalekowidzów. Towar ten wyśmienicie sprawdza się u osób o wrażliwych oczach, u których występuje nadmierne wysuszanie śluzówki oka w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

gwarantuje wyśmienite nawilżenie oczu. Wilgoć wytwarzana poprzez soczewki aktywuje się podczas mrugania gałek ocznych. Dzięki zaimplementowaniu specjalnego materiału o nazwie Nelfilcon A, a także 69% uwodnienia soczewek, Dailies AquaComfort Plus perfekcyjnie dopasowują się do kształtu oka już od pierwszych chwil od momentu ich aplikacji, a zastosowany w nich progresywny system potrójnego nawilżenia pozwala na stosowne zwilżenie, nawilżenie oraz odświeżenie.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus znamionują się nad wyraz wysokim komfortem stosowania poprzez cały dzień, a choćby dłużej. Mocne strony soczewek DAILIES AquaComfort Plus: umożliwiają wyrobienie właściwych nawyków związanych z noszeniem soczewek; Dzięki zastosowaniu potrójnego systemu nawilżania nieszablonowy komfort noszenia; zapewniają wyraźny i czysty obraz widzenia; Nie wymagają czyszczenia, gdyż jest to produkt jednorazowego korzystania; Każdy dzień rozpoczynamy z nową para soczewek, dzięki temu jesteśmy w stanie zachować najwyższy poziom higieny.

Dla kogo soczewki DAILIES AquaComfort Plus? Szkła kontaktowe DAILIES AquaComfort Plus to perfekcyjny towar dla tych z nas, którzy potrzebują soczewek jednodniowych i osób o wrażliwych oczach, skłonnych do podrażnień podczas użytkowania szkieł kontaktowych.

towar ten jest także wyśmienitą i zdrową alternatywą do korekcji wzroku u dzieci i jako pierwsze soczewki na start u osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z soczewek i chcą dopiero zacząć ich używać.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus to wyjątkowo prawidłowy dobór: dla osób, które przestały używać szkieł ze względu na odczuwany dyskomfort podczas noszenia, zaczerwienienia, a także świąd i pieczenie oczu; dla osób szukających towaru gwarantującego wygodę i funkcjonalność; dla osób spędzających długie godziny przed ekranem komputera; dla osób aktywnych, intensywnie uprawiających sport, na przykład pływanie albo piłkę nożną; dla osób, które jeszcze nigdy nie nosiły szkieł kontaktowych - jako soczewki startowe; dla tych, którzy z jakichkolwiek względów nie mogą nosić okularów korekcyjnych - np.

podczas rekonwalescencji po przebytej operacji małżowin usznych; dla krótkowidzów mających trudności z starannym widzeniem odległych obiektów; dla dalekowidzów posiadających trudność z precyzyjnym widzeniem z bliskich odległości, a także rozmyciem obrazu z zróżnicowanych odległości; dla dzieci, ponieważ unikatowy komfort stosowania i utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus występują także pod nazwą handlową iWear Free. Cechy soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Kategoria Soczewki jednodniowe firma Soczewki Dailies producent ALCON Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,7 Średnica 14,0 Dk/t 26 x 10-9 Uwodnienie 69% Materiał Nelfilcon A technologia Lightstream Technology pokaźnik strony Light Blue VISITINT Tryb zamiany Dzienny Soczewki są przystępne także w pokaźniejszych opakowaniach: DAILIES AquaComfort Plus 90 szt.

DAILIES AquaComfort Plus 180 szt.