Alcon Dailies aquacomfort plus 90szt. promocja 2022

Cena155.79
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 90

Opis

W związku z przejęciem marki Ciba Vision przez markę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania równocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to precyzyjnie ten sam, oryginalny produkt.

Komfort widzenia to coś, na co zasługuje każdy. DAILIES AquaComfort Plus to jednodniowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu wymagającemu użytkownikowi soczewek. Dzięki temu, że po każdym użyciu starczy je wyrzucić, a kolejnego dnia rozpocząć nowe opakowanie, proponują maksymalną wygodę, na dodatek w podróży.

Jednodniowe szkła kontaktowe wytwarzane poprzez Alcon Vision Care, sprawiają iż możesz cieszyć się wydłużonym komfortem i ostrym obrazem na co dzień, bez konieczności dopełniającej pielęgnacji soczewek. Najwyższy komfort noszenia - potrójny system nawilżenia sprawia, że soczewki są istotnie komfortowe w powszednim stosowaniu.

zapobiegają efektowi suchego oka i nie wywołują podrażnień. Sprawna korekcja wzroku - zarówno u krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Regularne noszenie szkieł pozwala zapomnieć o problemach z widzeniem i hamuje rozwój wady wzroku.

optymalne dla wrażliwych oczu - to właśnie dzięki intensywnym właściwościom nawilżającym oraz prędkiemu dobraniu do gałki ocznej soczewki są dedykowane również osobom o wyjątkowo wrażliwych oczach.

Błyskawiczne dostosowanie do kształtu oka - produkowane w oparciu o progresywny materiał Nelfilcon A szkła już w ciągu kilku pierwszych sekund świetnie przystosują się do kształtu oka, a także jego jednostkowych parametrów.

dzięki temu zapewniają najwyższą wygodę wykorzystywania i aplikacji. Nowa para soczewek każdego dnia - soczewki są produktem jednodniowego korzystania, dlatego nie musisz martwić się koniecznością ich codziennej pielęgnacji.

starczy, że przed snem zdejmiesz szkła z oczu i wyrzucisz do kosza, a rano sięgniesz po nową i świeżą parę. Opakowanie z 90 sztukami postępowych soczewek - wystarcza na ponad miesiąc regularnego stosowania.

Z tym opakowaniem nie tylko oszczędzasz pieniądze,na dodatek dajesz sobie możliwość zapomnienia o kolejnych zakupach. Charakterystyka soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Specjaliści na całym świecie starają się opracować rozwiązania, które sprawią, że soczewki będą jeszcze łatwiejsze w użyciu i pozwolą na jeszcze obszerniejszą wygodę.

DAILIES AquaComfort Plus to wynik ich wzmożonej pracy. Uniwersalne soczewki nieprzeciętnie sprawdzą się jednocześnie u krótkowidzów, jak i u dalekowidzów. Dzięki nim osoby borykające się z tego typu wadami wzroku wreszcie będą mogły zapomnieć o problemach z widzeniem.

mocne strony soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Do stworzenia postępowych soczewek DAILIES AquaComfort Plus wykorzystano progresywny materiał Nelfilcon A. Zaprojektowany został on w taki sposób, by soczewka, już w chwilę po założeniu, genialnie dopasowywała się do oka i nie powodowała żadnego dyskomfortu.

w przypadku tego modelu soczewek mamy do czynienia z nawodnieniem sięgającym aż 69%! dzięki temu choćby osoby, których oczy są stanowczo narażone na wysuszenia, mogą czerpać pełen komfort z użytkowania soczewek DAILIES AquaComfort Plus.

Aby ta wygoda trwała przez cały dzień, w soczewce zawarto aż trzy związki nawilżające, które współpracują ze sobą i nawzajem wzmacniają swoje działanie, nawilżając, zwilżając i odświeżając soczewki.

To wszystko z myślą o osobach, które chcą radować się bezustannym komfortem nawet w trakcie kilkunastogodzinnego noszenia soczewek kontaktowych. Dla kogo soczewki DAILIES AquaComfort Plus? niemało osób rezygnuje z używania soczewek kontaktowych, bowiem nie spełniają one ich wymagań dotyczących wygody - oko zbyt ekspresowo się wysusza, a użytkownik rozpoczyna skarżyć się zna dyskomfort.

U niektórych pojawia się uczucie ciała obcego w oku, które nie pozwala zapomnieć o tym, że nosimy soczewki kontaktowe. DAILIES AquaComfort Plus udowadniają, iż na rynku istnieją rozwiązania, które pozwalają radować się wygodą każdemu!

Rozwiązanie od Alcon Vision Care zaprojektowane zostało też z myślą o tych osobach, które posiadają wrażliwe oczy, poprzez co noszenie soczewek do tej pory było dla nich uciążliwe i było przyczyną pogorszenia samopoczucia.

DAILIES AquaComfort Plus to świetny sposób na rozpoczęcie swej przygody z soczewkami kontaktowymi. Jednodniowe rozwiązania to najprostszy i najwygodniejszy sposób na to,radować się wyraźnym widzeniem.

Soczewki jednodniowe istotnie ułatwią życie każdej aktywnej osoby, dla której wygoda jest stanowczo ważna. Jeszcze osoby, które prowadzą siedzący tryb życia i niemało godzin spędzają przed ekranem komputera, docenią komfort płynący z używania wysoce nawilżonych soczewek DAILIES AquaComfort Plus.

choćby w trakcie długiej pracy, oko będzie wyglądało na świeże i wypoczęte. W pudełeczku znajduje się 90 sztuk innowacyjnych soczewek. Dzięki tak pojemnemu opakowaniu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też na dłuższy czas zapomnisz o zakupach.

Soczewki dostępne są w dwóch rodzajach opakowań: z napisem Ciba Vision i Alcon Vision Care. W obydwu przypadkach do czynienia mamy z tym samym produktem, a różnica w nazewnictwie wynika jedynie z faktu przejęcia producenta Ciba Vision przez markę Alcon Vision Care.

atrybuty soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Kategoria Soczewki jednodniowe producent Soczewki Dailies marka ALCON Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,7 Średnica 14,0 Dk/t 26 x 10-9 Uwodnienie 69% Materiał Nelfilcon A technika Lightstream Technology istotnik strony Light Blue VISITINT Tryb podmiany Dzienny Soczewki są przystępne także w innych opakowaniach: DAILIES AquaComfort Plus 30 szt.

DAILIES AquaComfort Plus 180 szt.