Dailies AquaComfort Plus Multifocal 30 szt. promocja 2022

Cena95.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal to postępowe (multifokalne) soczewki jednodniowe zaprojektowane i wytwarzane przez firmę Alcon Vision Care. Są to szkła kontaktowe wytworzone w celu korygowania wady prezbiopii.

Jest to dolegliwość polegająca na niewyraźnym widzeniu zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Lepszy materiał Nelfilcon A - cykl tworzenia soczewek oparto na nowoczesnym materiale, cechującym się wysokim stopniem uwodnienia oraz korzystną przepuszczalnością tlenową.

System nawilżający aktywowany mrugnięciem - związki nawilżające, ukryte w soczewkach zostają aktywowane wraz z każdym mrugnięciem, dlatego szkła zapewniają najwyższej jakości nawilżenie oczu, utrzymujące się przez cały dzień - od momentu aplikacji aż do chwili fotografie soczewek.

Wolność od osadów i zabrudzeń - wielogodzinna wilgotność soczewek przełożyła się na znacznie większą niepodatność na gromadzenie się osadów oraz różnorodnego typu zanieczyszczeń, dlatego oczy są jeszcze lepiej bronione przed infekcjami i podrażnieniami.

oryginalna kompozycja - udoskonaleniu poddano także budowę soczewek, opierając ją na progresywnej konstrukcji Precision Profile Design. Dzięki czemu szkła kontaktowe proponują najwyższą wygodę używania oraz doskonałe widzenie równocześnie z bliska, jak i daleka.

Zabarwienie usprawniające aplikację - soczewki spełniają oczekiwania początkujących użytkowników, bo dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu są jeszcze łatwiejsze i intuicyjne w zakładaniu. Tryb jednodniowy - soczewki dedykowane są do codziennej wymiany.

Nie wymagają więc dopełniającej pielęgnacji, bo każdego poranka sięgasz po nową i świeżą parę. Charakterystyka soczewek Dailies AquaComfort Plus Multifocal: Soczewki kontaktowe od producenta Alcon Vision Care wykonane są z materiału Nelfilcon A, który znamionuje się wysokim stopniem uwodnienia i nad wyraz dobrą przepuszczalnością tlenu.

Co więcej Dailies AquaComfort Plus Multifocal wyekwipowane są w system nawilżający aktywowany mruganiem. System ten aktywuje się przy każdym mrugnięciu gwarantując najwyższy komfort noszenia. Udogodnienia te wraz z 69% stopniem uwodnienia soczewki sprawiają, że oczy są wspaniale nawilżone poprzez cały dzień.

szczególnie znaczna jest na dodatek kompozycja szkieł zwana Precision Profile Design. Dzięki niej uzyskujemy wygodę i nieprzeciętną ostrość widzenia równocześnie na bliskie, średnie, jak i dalekie odległości. Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal? Grupą docelową soczewek Dailies AquaComfort Plus Multifocal są osoby powyżej 40.

roku życia cierpiące na starczowzroczność (prezbiopię). Jeśli Twój problem z wyraźnym widzeniem polega na rozmazywaniu się obrazu w zależności od odległości, w jakiej znajduje się obserwowany obiekt - są to soczewki właśnie dla Ciebie.

Dailies AquaComfort Plus Multifocal eliminują problem zmiany okularów w zależności od rodzaju realizowanej pracy wzrokowej. Opisywane soczewki należą do grupy jednodniowych szkieł kontaktowych. Tryb noszenia i pielęgnacja Dailies AquaComfort Plus Multifocal to soczewki kontaktowe asygnowane do codziennej podmiany.

Każdego poranka sięgamy więc po nową parę, którą wieczorem wyrzucamy do kosza. Jednodniowe soczewki nie wymagają bowiem czyszczenia i pielęgnacji. Mocne strony soczewek Dailies AquaComfort Plus Multifocal: jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia zakładanie; wolność od osadów i zabrudzeń, które możliwe jest dzięki wielogodzinnej wilgotności soczewek.

atrybuty soczewek Dailies AquaComfort Plus Multifocal: Kategoria Soczewki jednodniowe Soczewki nowoczesne marka Soczewki Dailies producent ALCON Moc sferyczna -10,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Addycja LO (do +1.25), MED (do +2.00), HI (do +2.50) Krzywizna 8,7 Średnica 14,0 Dk/t 26 x 10-9 Uwodnienie 69% Materiał Nelfilcon A technologia Precision Profile Design Tryb podmiany Dzienny