Dailies total1 (90 soczewek) marki Alcon promocja 2022

Cena260.79
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 90

Opis

Soczewki Dailies Total 1 są postępowymi soczewkami jednodniowymi produkcji jednego z liderów z branży optycznej na świecie, koncernu Alcon Vision Care. Ich istotnie nowoczesna struktura powoduje, iż są one praktycznie nieodczuwalne na oczach.

innowacyjna i rozwinięta struktura - sprawia, iż szkła jeszcze szybciej i dokładniej dopasowują się do oka i gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Spora zawartość wody - zawartość wody w soczewkach dochodzi do choćby 100% przy samej rogówce.

Tak spora wartość przekłada się na intensywne nawilżenie oczu, co z kolei usuwa problem suchości i podrażnienia. Wysoka przepuszczalność tlenu - parametr ten jest gwarancją stałego dostępu oczu do dużej ilości tlenu.

dzięki temu gałki oczne są jeszcze zdrowsze, a wygoda wynikająca z używania soczewek jest jeszcze pokaźniejsza. Zabarwienie ułatwiające aplikację - sprawia, że zakładanie soczewek jest przystępne, nawet dla osób, które sięgają po nie po raz pierwszy i nie mają w tym żadnego doświadczenia.

stosowne dla alergików - soczewki nie podrażniają ani nie wysuszają nawet najszczególniej wrażliwych oczu. To zasługa wartościowych parametry nawilżających oraz dotleniających. Jednodniowy tryb użytkowania - jeśli do tej pory zdarzało Ci się zapominać o umieszczeniu soczewek w płynie higienizującym, pewnie ucieszysz się na wiadomość, iż jednodniowy tryb stosowania zdejmuje z Ciebie ten obowiązek.

Soczewki zdejmujesz wieczorem, a rano sięgasz po kolejną parę nową i świeżą. Charakterystyka soczewek Dailies Total 1: Dailies Total 1 to jedyne jak dotąd soczewki kontaktowe oparte o tzw. Gradient uwodnienia.

W wewnętrznej warstwie soczewek, a więc w tej niebezpośrednio stykającej się z okiem, występuje 33% wody. Tymczasem w zewnętrznej część soczewki, zawartość wody wynosi ponad 80%, dochodząc choćby do 100% przy samej powierzchni rogówki.

Soczewki posiadają na tyle rozwiniętą i progresywną strukturę, że Dailies Total 1 to gwarancja niezwykłego i nieśmiertelnego komfortu stosowania soczewek kontaktowych. Soczewki Dailies Total 1 posiadają przepuszczalność tlenu (Dk/t) równą 156 (dla mocy -3,0 D).

Tak wysoka jego wartość umożliwi Twoim oczom oddychanie na najwyższym poziomie. Pojawiająca się naturalnie w komórkach ludzkiego organizmu i we łzach, fosfatydylocholina, to jeden z kluczowych elementów soczewek.

Dla kogo soczewki Dailies Total 1? Jednodniowe soczewki Dailies Total 1 rekomendujemy wszystkim osobom borykającym się z pieczeniem i suchością oczu, towarzyszącym wykorzystywaniu standardowych soczewek jednodniowych.

Dzięki nim na cały dzień zapomnimy o wadzie wzroku. Niezwykłą wygodę soczewek Dailies Total 1 docenią zarówno osoby krótkowzroczne, jak i dalekowzroczne. Przyniosą one ulgę jednocześnie alergikom jak i osobom z podatnymi na podrażnienia oczami, a to wszystko dzięki wysokiemu poziomowi nawodnienia i cechom dotleniającym.

cechy soczewek Dailies Total 1: w jednym opakowaniu znajduje się 90 szt. Soczewek BC/DIA (krzywizna i średnica): 8.5/14.1 mają zabarwienie usprawniające aplikację - VISITINT pierwsze, a jednocześnie jedyne na świecie soczewki z gradientem uwodnienia (od 33% do ponad 80%) zawierają fosfatydylocholinę, substancję naturalnie występującą w łzach.

Kategoria Soczewki jednodniowe marka Soczewki Dailies producent ALCON Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,5 Średnica 14,1 Dk/t 156 x 10-9 Uwodnienie gradientowe - 33% (w środku) do 80% (na powierzchniach zewnętrznych) Materiał Delefilcon A technologia Lightstream, SmarTears znacznik strony VISITINT Tryb wymiany Dzienny w sytuacji zakupu mocy plusowych, czas realizacji możewydłużyć się do 3 - 4 dni roboczych.

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach: Dailies Total 1 30 szt. WYPRZEDAŻ - Dailies Total 1 30 szt. W mocy -10,50