Horien disposable 3 sztuki promocja 2019

Cena14.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie soczewkikontaktowe.istore.pl

Parametry

Producent:Horien
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 3

Opis

Horien to miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, asygnowane do comiesięcznej podmiany.

Soczewki Horien mają subtelne jasnoniebieskie zabarwienie, które ma usprawniać posługiwanie się soczewką, a które jednocześnie nie powoduje zmiany koloru oczu. Błękitne zabarwienie soczewek jest po to, żeby soczewka była lepiej widoczna i żeby można ją było z łatwością zlokalizować w płynie czyszczącym.

Soczewki te są stworzone w niezwykle dokładnej technologii odlewania w formie, zapewniającej doskonałe ukształtowanie soczewki, trafny komfort noszenia oraz trwałą ostrość widzenia. Technika odlewu w formie przewyższa jakością soczewek inne technologie wytwarzania - zwłaszcza pod względami nadzwyczajnego kształtu soczewki i rewelacyjnie płaskich powierzchni soczewek.

postępowa konstrukcja soczewek Horien zagwarantuje, iż są one znakomitym wyborem dla osób, które nigdy wcześniej nie nosiły soczewek.

Soczewki Horien proponują:

Wysoki komfort noszenia

Lepszą ostrość widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi

przystępną cenę

mocne strony miesięcznej zamiany - nową świeżą soczewkę co miesiąc

Łatwość pielęgnacji i posługiwania się soczewką

Soczewki kontaktowe Horien do dziennego noszenia należą do IV grupy soczewek - wysoko nawodnionych jonowych. Te wysoko uwodnione soczewki są przeznaczone do systematycznej wymiany miesięcznej. Są to soczewki o 55% uwodnieniu, wytwarzane z szczególnie innowacyjnego materiału - polimeru ocufilcon D, i przeznaczone do korekty aberracji sferycznej w zakresie mocy od -1.0 do --8 dioptrii, Soczewki te mają średnicę 14.2 mm, promień krzywizny 8.6 mm, grubość części centralnej 0.06 mm, i wskaźnik przepuszczalności tlenu Dk 19.7.

Miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe Horien są jednymi z najbardziej progresywnych soczewek asferycznych dostępnych na rynku. Ich posiada lata doświadczeń w branży soczewkowej. Wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, jak też najnowocześniejsze osiągnięcia techniki i innowacji soczewkowych przy tworzeniu swych najnowszych i najciekawszych soczewek. Soczewki Horien sprawdzają się ze względu na swoją nieszablonową i progresywną technologię. Ich krawędzie są szczególnie zaokrąglone i cienkie, co czyni soczewki nad wyraz komfortowymi w noszeniu, jak także łatwymi w aplikacji.

Do niedawna soczewki kontaktowe regularnej wymiany były projektowane z wykorzystaniem projektu sferycznego. Soczewka Horien jest inna, ponieważ wykorzystano w niej projektu asferycznego, w efekcie czego zagwarantuje ona ostrzejsze i udoskonalone widzenie. Soczewka ta udoskonalony obraz widzenia, ponieważ redukuje aberrację sferyczną. Aberracja sferyczna powoduje, iż światło wpadające do oka skupia się na różnych punktach zamiast na pojedynczym punkcie, co jest przyczyną zamazanego, niewyraźnego obrazu. Kompozycja soczewki asferycznej zniża rozogniskowanie spowodowane aberracją sferyczną, dając o udoskonaloną ostrość i jakość wzroku.

Soczewka Horien jest wyprodukowana ze sprawdzonego i wysokiej jakości materiału ocufilcon D, który czyni ją wytrzymałą i niedużo skłonną do odwodnienia, a także ardzo sprężystą i dopasowującą się. Dzięki swojej niezwykle gładkiej powierzchni, soczewka jest wygodna i przyjemna w noszeniu. Superkomfortowy, nowoczesny materiał ocufilcon D, który dotyka rogówki i powieki, składa się w 55% z wody, poprzez co soczewka jest tak wygodna, iż po niedługim okresie adaptacji zapomina się, że się ją nosi. Innowacyjna metoda wytwarzania i ultranowoczesny materiał, z którego soczewka jest stworzona słuszną ostrość wzroku i komfort noszenia; sprawiają, że powierzchnia soczewki jest niezwykle gładka i wolna od zniekształceń, a także niezwykle odporna na łzy, wytrzymała i niedużo podatna na odwodnienie. Soczewki Horien, ze względu na to, iż są wytworzone z tak wyszukanego i trwałego materiału, są istotnie sugerowane dla oczu suchych. Są one bardzo słabo podatne na odkładanie się zanieczyszczeń i osadów, mają wysoką zgodność fizjologiczną, oraz prawidłową przepuszczalność tlenu. Soczewka jest wytrzymała na opłaszczanie osadami białkowymi i innymi substancjami zawartymi w filmie łzowym. Materiał o wysokim uwodnieniu oraz cienka geometria soczewki poprawne funkcjonowanie rogówki. Wszystkie te właściwości, czyli wysoka zgodność fizjologiczna z powierzchnią oka, odporność na osadzanie i nadzwyczajna stabilizacja soczewki gwarantuje długookresowy komfort noszenia.

producent oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe dopasowanie parametrów soczewki takich jak moc, promień, krzywizna (BC) i średnica (DIA).