Bausch&lomb Purevision 6 szt promocja 2023

Cena75.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

Uwaga! Chwilowo niedostępne moce: -1,75, -2,25, -2,75, -3,00 /BC 8.6 Data dostepności: Luty/ Marzec Pośpiech, stres, brak czasu i dużo godzin spędzonych podczas pracy przed komputerem - na to wszystko narażony jest współczesny człowiek.

Z tego powodu producenci soczewek kontaktowych prześcigają się w postępowych rozwiązaniach, które nawet w takich warunkach pozwolą użytkownikowi soczewek radować się komfortem. Soczewki PureVision to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe wykonane przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb.

Bausch Lomb to jeden z najszerzej znanych producentów soczewek kontaktowych. Marka wytwarzana w 1953 roku przez dwóch Niemców, Johna Jacoba Bauscha i Henryego Lomba, do dziś zadowala się szacunkiem klientów i renomą prestiżowego producenta nie tylko soczewek, lecz też sprzętu medycznego.

Wysokiej jakości widzenie - soczewki są gwarancją widzenia w wysokiej rozdzielczości, bez refleksów i efektu halo. Obraz jest tak samo ostry jednocześnie na chwilę po założeniu soczewek, jak i po całym dniu ich noszenia.

Równowaga wodna - soczewki powstały w oparciu o silikonowo-hydrożelowy materiał, który perfekcyjnie równoważy zawartość wody na ich powierzchni i tym samym gwarantuje stały poziom nawilżenia oczu. Bez nieprzyjemnego szczypania i nieestetycznego zaczerwienienia.

Pięciokrotnie większa przepuszczalność tlenu - postępowa struktura, a także lepszy skład soczewek przekłada się na aż pięciokrotnie obszerniejszy dostęp rogówki do tlenu. Oczy są jeszcze zdrowsze, a widzenie wyraźniejsze.

odporność na powstawanie osadów - wykorzystanie innowacyjnego materiału sprawiło, że soczewki znamionują się wysoką niepodatnością na powstawanie osadów białkowych. Znika więc ryzyko nieprzyjemnego uczucia obcego ciała w oku, a obraz jest jeszcze ostrzejszy.

komfortowa aplikacja - dzięki dużemu nawodnieniu oraz stosunkowo cienkiej strukturze soczewki są nieskomplikowane w zakładaniu. Dostosowują się do kształtu oka. Nie wypadają ani nie podwijają się. Wielka swoboda stosowania - z soczewek PureVision możesz korzystać równocześnie w trybie dziennym, ciągłym (tutaj nie musisz stosować płynu pielęgnacyjnego), jak i przerywanym.

Jedna para wystarcza na całe 30 dni, a opakowanie związane jest z ciekawą ceną. Charakterystyka soczewek PureVision: Miesięczne sferyczne soczewki kontaktowe PureVision, produkowane przez Bausch Lomb, to znakomite połączenie jednostajnych proporcji wody i tlenu.

stworzone zostały z silikonowo-hydrożelowego materiału BalaFilcon A, który, po raz pierwszy, wzbogacono dodając AerGel. To właśnie ten komponent odpowiada za właściwe nawodnienie i utlenienie soczewek, niezbędne dla komfortu i prawidłowego samopoczucia użytkownika.

Dobra jakość widzenia to coś, na co zasługuje każdy. Niejednokrotnie jednak okulary korekcyjne utrudniają nam aktywny tryb życia, realizowanie pewnych sportów, czy, chociażby, noszenie lubianych okularów chroniących przed promieniami słonecznymi.

Ten problem rozwiązują soczewki kontaktowe PureVision. Niestety, jeśli są źle przypasowane, mogą wywoływać dyskomfort i trudności w zapomnieniu o tym, że się je nosi. Z takimi problemami borykają się zwłaszcza osoby, których praca obejmuje wielogodzinne wpatrywanie się w monitor komputera, a także osoby z ekspresowo przesuszającymi się oczami.

Miesięczne soczewki sferyczne PureVision zapewniają nie tylko wyraźne widzenie lecz też komfort noszenia. Połączenie tych dwóch czynników wpływa na to, iż wielu klientów decyduje się na to rozwiązanie i z powodzeniem stosuje je przez długi czas.

W soczewkach PureVision do minimum ograniczono możliwość tworzenia się na powierzchni osadów białkowych. Ten niesamowity projekt zezwala na rewelacyjne utlenienie - soczewki te dostarczają aż 5 razy więcej tlenu konwencjonalne, a wyraża to współczynnik Dk/t, który w tym przypadku równy jest 112.

Dla kogo soczewki PureVision? Rozwiązanie asygnowane jest dla osób, którym zależy na tym, by używać soczewek miesięcznych, lecz nie chcą one każdego dnia poświęcać swego czasu na ich zakładanie, zdejmowanie, a także pielęgnowanie.

Soczewki PureVision nosić można poprzez okres trzydziestu dni, i to w przeróżnych trybach: dziennym, ciągłym albo mieszanym. Wszystko zależy więc od indywidualnych predyspozycji i potrzeb. Soczewki rekomendowane są osobom pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, którym zależy na wybraniu wysokiej jakości rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Pielęgnacja soczewek: Jeśli decydujemy się na tryb ciągły noszenia soczewek, nie musimy poddawać ich żadnej pielęgnacji. To bez dwóch zdań świetna opcja dla każdej osoby, żyjącej w pośpiechu lub nieraz podróżującej - w podróży bowiem zmienianie soczewek, ich pielęgnacja, dbanie o pojemniczek i płyn może stać się uciążliwym, zabierającym czas obowiązkiem.

Z soczewkami PureVision możesz sobie tego oszczędzić! Jeśli nie potrzebujemy nosić soczewek w trybie ciągłym, po ich zdjęciu z oka, poleca się wyczyszczenie soczewek z pomocą specjalnego płynu, a następnie włożenie ich do pojemniczka wypełnionego płynem na przynajmniej kilka godzin.

Do pielęgnacji soczewek PureVision warto użyć płynu z kolekcji Clean Active, niemniej nasza oferta obejmuje pokaźny wybór rozmaitych płynów, które pomogą ci utrzymać soczewki w świetnym stanie. Atrybuty soczewek PureVision: Kategoria Soczewki miesięczne Soczewki całodobowe firma Soczewki PureVision producent BAUSCH LOMB Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,0 Dk/t 112 x 10-9 Uwodnienie 36% Materiał Balafilcon A technika AerGel Tryb zamiany Dzienny i ciągły Soczewki PureVision przystępne są także w innych opakowaniach: PureVision 6 szt.

BC 8.3 WYPRZEDAŻ - PureVision 6 szt. BC 8.6 w mocy -11,50