Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt. (0785810980260) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt. (0785810980260) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.
28.99
Szkla.com
SofLens 59, 6 szt.
39.99
Odlotowe Soczewki
Soflens 59 - 6szt
49.85
internetsoczewki
SofLens 59 - 6 szt.
49.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie uwielbianej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Materiał Halafilcon B - zagwarantuje wysoki poziom uwodnienia soczewki, dzięki czemu oczy są stale nawilżone i tym samym pokaźnie bardziej niepodatne na wysychanie, podrażnienia i idące za tym nieestetyczne zaczerwienienie.

Najwyższej jakości atrybuty utleniające - soczewki znamionują się wyjątkowo korzystną przepuszczalnością tlenu do rogówki, co przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy oraz wyższy komfort codziennego używania.

niepodatność na powstawanie osadów - innowacyjne rozwiązania materiałowe zastosowane w soczewkach powodują, że te są niezwykle odporne na powstawanie osadów białkowo-lipidowych. Nie grozi Ci więc nieprzyjemne uczucie ciągłej występowaniu obcego ciała w oku.

dokładne i niezwłoczne przypasowanie do oka - soczewki są w stanie wyjątkowo prędko oraz skrupulatnie dopasować się do jednostkowego kształtu i rozmiaru oka, dzięki temu aplikacja jest wydajna i prosta, a noszenie soczewek jeszcze wygodniejsze.

Równomiernie rozmieszczenie masy - dzięki czemu parametrowi powieki lekko oraz łagodnie przesuwają się po soczewkach, nie wywołując efektu przedwczesnego zmęczenia i podrażnienia oka. Jedna para na miesiąc - z jednej pary soczewek możesz korzystać choćby przez cały miesiąc.

Ważne jest jednak, żebyś co wieczór umieścił je w specjalnym płynie asygnowanym do ich pielęgnacji. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości towar, asygnowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb asygnowane są do miesięcznego użytkowania. Zostały one tworzone z najwyższej jakości materiałów - dzięki czemu ich powierzchnia jest wysoce odporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych i na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort używania jest nad wyraz wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wytworzono soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), nad wyraz wysoki komfort noszenia soczewek, a także utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

w dodatku produkt cechuje się bardzo prawidłową przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki czemu pole widzenia jest jak najistotniej czyste i niczym niezmącone, a widoczność wyjątkowo ostra i wyraźna.

W soczewkach Soflens 59 użyto także nowoczesną technikę UniFit zapewniającą równomierne rozmieszczenie masy soczewki, a także niezwykle łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce oraz pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia oraz nadmiernej suchości oka, czy także podrażnień.

ponadto artykuł dzięki zaimplementowaniu pionierskich technologii jest w stanie wyjątkowo momentalnie i starannie zespoić się do kształtu oraz wymiaru oka. Mocne strony soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie; bardzo wysoka wytrzymałość na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych oraz powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie sprawia - szczególnie niejednokrotnie spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując trafny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia,produkt jest ekonomiczny i oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? towar asygnowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność oraz nadwzroczność oraz dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenowo ofercie.

w dodatku soczewki zalecane są dla osób, które: mają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka podczas używania soczewek kontaktowych; intensywnych, uprawiających sport, a także kochających wielkie dawki ruchu; wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej wymiany, niżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to towar miesięczny do dziennego wykorzystania - należy otoczyć je szczególną higieną oraz pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji, a także przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź również każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu. Soczewki dostępne są także w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 wysyłka w 24 godziny dotyczy jedynie mocy ujemnych.