Bausch&lomb Soflens 59 - 6 szt. (0785810980260) promocja 2021

Cena36.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 6

Opis

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie uwielbianej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Materiał Hilafilcon B - zagwarantuje wysoki poziom uwodnienia soczewki, dzięki czemu oczy są stale nawilżone i tym samym pokaźnie bardziej niepodatne na wysychanie, podrażnienia i idące za tym nieestetyczne zaczerwienienie.

Najwyższej jakości atrybuty utleniające - soczewki znamionują się wyjątkowo korzystną przepuszczalnością tlenu do rogówki, co przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy oraz wyższy komfort codziennego używania.

skrupulatne i bezzwłoczne przypasowanie do oka - soczewki są w stanie niezwykle błyskawicznie oraz skrupulatnie zjednoczyć się do jednostkowego kształtu oraz wymiaru oka, dzięki czemu aplikacja jest sprawna i nieskomplikowana, a noszenie soczewek jeszcze komfortowojsze.

oporność na powstawanie osadów - postępowe rozwiązania materiałowe zaimplementowane w soczewkach sprawiają, iż te są wyjątkowo niepodatne na powstawanie osadów białkowo-lipidowych. Nie grozi Ci więc nieprzyjemne uczucie ciągłej występowaniu obcego ciała w oku.

Równomiernie rozmieszczenie masy - dzięki czemu parametrowi powieki lekko i łagodnie przesuwają się po soczewkach, nie wywołując efektu przedwczesnego zmęczenia i podrażnienia oka. Jedna para na miesiąc - z jednej pary soczewek możesz korzystać choćby przez cały miesiąc.

Ważne jest jednak, żebyś co wieczór umieścił je w specjalnym płynie asygnowanym do ich pielęgnacji. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości artykuł, dedykowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb asygnowane są do miesięcznego stosowania. Zostały one wytworzone z najwyższej jakości materiałów - dzięki temu ich powierzchnia jest wysoce wytrzymała na powstawanie osadów białkowo - lipidowych i na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort używania jest wyjątkowo wysoki poprzez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wykonano soczewki to Hilafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), niezwykle wysoki komfort noszenia soczewek oraz utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

na dodatek artykuł znamionuje się nad wyraz korzystną przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najszczególniej czyste i niczym niezmącone, a widoczność nad wyraz ostra i wyraźna.

W soczewkach Soflens 59 zaimplementowano także innowacyjną technologię UniFit zapewniającą równomierne rozmieszczenie masy soczewki, a także szczególnie łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia, a także nadmiernej suchości oka, czy także podrażnień.

ponadto artykuł dzięki zaimplementowaniu pionierskich technice jest w stanie wyjątkowo momentalnie i precyzyjnie scalić się do kształtu, a także rozmiaru oka. Zalety soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie; niezwykle wysoka niepodatność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych i powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie sprawia - nad wyraz niejednokrotnie spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując stosowny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb podmiany soczewek sprawia,towar jest ekonomiczny, a także oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? produkt przeznaczony jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność i dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w szczególnie przystępnej cenowo ofercie.

na dodatek soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie wykorzystywania soczewek kontaktowych; aktywnych, uprawiających sport oraz kochających obfite dawki ruchu; wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej wymiany, niż szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to towar miesięczny do dziennego użytku - należy otoczyć je szczególną higieną, a także pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji oraz przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź także każdy inny płyn przystępny w ofercie sklepu. Cechy soczewek Soflens 59: Kategoria Soczewki miesięczne marka Soczewki Soflens marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 22 x 10-9 Uwodnienie 59% Materiał Halafilcon B technologia UniFit Tryb zamiany Dzienny Soczewki dostępne są dodatkowo w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.

+0,75 przesyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.