Soflens Daily Disposable 30 szt. (0785810730926) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Soflens Daily Disposable 30 szt. (0785810730926) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Soflens Daily Disposable - 30 sztuk
39.99
soczewkikontaktowe.istore.pl
-33%
Soflens Daily Disposable - 30 sztuk
39.99
e-soczewki.com
Soflens Daily Disposable 30 szt.
44.49
TwojeSoczewki.pl
SofLens Daily Disposable - 30szt
47.20
internetsoczewki
Soflens Daily Disposable, 30 szt.
54.99
Odlotowe Soczewki
SofLens Daily Disposable 30 szt.
59.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Soczewki kontaktowe
Ilość 30

Opis

wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych. Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych. Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki sferycze, obecne w oferciejednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb.

Całodniowy komfort wykorzystywania - soczewki, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technice, wykazują dużą wygodę użytkowania poprzez cały dzień, nawet w trudnych warunkach, takich jak np. Wielogodzinna praca przy komputerze.

Asferyczna optyka - przekłada się na jeszcze lepszą jakość widzenia, choćby po całym dniu noszenia soczewek, a także w sytuacji niedostatecznej ilości światła. Bez szumów, refleksów i efektu halo. Perfekcyjny poziom nawilżenia - kształtuje się na wysokości 59% i zagwarantuje stały poziom wilgoci na powierzchni oka, dzięki temu wyeliminowane zostaje ryzyko efektu suchego oka, a także podrażnień.

nad wyraz cienka budowa - dzięki niej soczewka jest wręcz niewyczuwalna na oku i nieskomplikowana w aplikacji, nawet u osób, które sięgają po takie rozwiązanie po raz pierwszy. Znamionuje się dodatkowo jedwabistą miękkością.

wytrzymałość na osady białkowe - dzięki zaimplementowaniu postępowego materiału Comfort Moist soczewki są odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a także osady białkowe, powstałe w naturalnym procesie tworzenia się łez.

Widzenie jest więc ostre i czyste. Jednodniowy tryb użytkowania - znakomity dla osób prowadzących aktywny tryb życia, a także tych, którzy cenią sobie komfort nowej, świeżej pary soczewek każdego dnia. Charakterystyka soczewek Soflens Daily Disposable: Soflens Daily Disposable 30 szt.

to jednodniowe soczewki sferyczne wytwarzane poprzez markę Bausch Lomb. Jest to wariant szkieł kontaktowych dedykowany do korekcji wad dalekowzroczności i krótkowzroczności. Do ich produkcji zaimplementowano materiał Hilafilcon B, który gwarantuje wysoki poziom nawilżenia (uwodnienie soczewki 59%).

na dodatek są to pierwsze szkła kontaktowe jednodniowe, w których wykorzystano technikę High Definition Optics. Jest to innowacja, która redukuje zjawisko rozmazywania obrazu, a także efekt halo (halo to świetlisty, biały albo zawierający odcienie tęczy pierścień widoczny wokół słońca albo księżyca).

Inna technologia, której nazwa brzmi Comfort Moist sprawia natomiast, iż soczewka jest wyjątkowo cienka, miękka genialnie nawilżona. Dla kogo soczewki Soflens Daily Disposable? Soczewki jednodniowe rekomendowane są w szczególności osobom o wrażliwych oczach, dla których całodobowe szkła kontaktowe są zbyt obszernym obciążeniem, a dzienne stanowią niewystarczające zabezpieczenie przez drobnoustrojami.

Z sukcesem będą z nich korzystać także osoby prowadzące aktywny tryb życia. Jako jednorazowe soczewki Soflens Daily Disposable przeznaczone są do jednokrotnego korzystania. Oznacza to, że po ich zdjęciu należy je bezzwłocznie wyrzucić do kosza, aby kolejnego dnia założyć nową parę.

zalety soczewek SofLens Daily Disposable: nieprzeciętny poziom widzenia choćby w przypadku niedostatecznego oświetlenia, który został uzyskany dzięki asferycznej optyce soczewek; oporność na zabrudzenia i osady białkowe, które powstają w naturalnym procesie tworzenia się łez.

w konsekwencji widzenie jest ostre i wyraźne. Cel ten został osiągnięty dzięki zastosowaniu materiału Comfort Moist; wyśmienity poziom nawilżenia gałki ocznej, który znacząco zmniejsza ryzyko zachorowania na zespół suchego oka i broni przed podrażnieniami; brak wyczuwalności na oku, które stało się możliwe dzięki stworzeniu nad wyraz cienkiej konstrukcji.

Jej zasługą jest również łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek. Soczewki SofLens Daily Disposable to genialne rozwiązanie dla osób poszukujących soczewek jednodniowych z gwarancją wyraźnego widzenia w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu.

Spełnią one także wymagania tych, którzy cenią sobie komfort i czas. Soczewki przystępne są także w obszerniejszym opakowaniu: Soflens Daily Disposable 90 szt.