Bose 700, 795347-2200 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bose 700, 795347-2200 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Bose Soundbar 700 (czarny)
3549.00
RTV EURO AGD
-8%
Bose Soundbar 700 (czarny)
3549.00
OleOle!
-8%
Bose Soundbar 700 (biały)
3549.00
RTV EURO AGD
-8%
700 Czarny Soundbar BOSE
3549.00
MediaMarkt.pl
-8%
Bose Soundbar 700 (biały)
3549.00
OleOle!
700 Biały Soundbar BOSE
3868.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Soundbary

Opis

Nie poprzestawaj na słuchaniu. Poczuj każdy moment. Nie chcesz tylko słuchać dźwięku filmów, muzyki i programów telewizyjnych. Chcesz poczuć konkretne odgłosy tyranozaura kroczącego na ekranie, krzyk tłumu, gdy słabsza drużyna wygrywa mecz i wypełniający serce rytm ulubionej piosenki.

Dlatego właśnie stworzyliśmy najlepszy głośnik soundbar na świecie — Bose Soundbar 700. Ten smukły głośnik soundbar cechuje się niesłychanym połączeniem wymyślnej konstrukcji i nieszablonowej jakości dźwięku i został wyekwipowany w technologie, które całkowitą moc w każdym momencie rozrywki.

Nie chodzi jednak jedynie o dźwięk — chodzi o odczuwanie go. Dźwięk zachwycający, jak wygląd Głośnik Bose Soundbar 700 charakteryzuje się górną obudową z hartowanego szkła, metalową osłoną, czystymi liniami i nieprzeciętnym wykończeniem.

Jest ładny równocześnie na zewnątrz, jak i we wnętrzu. Umieść głośnik soundbar na stoliku telewizyjnym lub zamocuj go na ścianie. Niezależnie od położenia będzie miły dla oka i ucha. Jeden pilot to wszystko, czego potrzebujesz Masz dość zastanawiania się, który pilot służy do danego urządzenia? Rozumiemy to.

Dlatego zaprojektowaliśmy pilota, którego używa się z przyjemnością. Uniwersalny pilot do głośnika Bose Soundbar 700 jest dołączony do zestawu i pozwala na zarządzanie całą rozrywką. Ma sześć zaprogramowanych ustawień i podświetla wyłącznie te przyciski, które są potrzebne w danej chwili, co upraszcza wyszukiwanie ulubionych.

Muzyka. W dowolny sposób. Dobór źródeł muzyki jest niezwykle znaczny. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify, czy Amazon Music, poprzez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk.

Możeszużyć połączenia Bluetooth, by odtworzyć dowolny utwór z telefonu albo tabletu. Apple AirPlay 2 pojawi się na początku 2019 r. Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu oglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się między stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami.

na dodatek aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Soundbar 700. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest stanowczo proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie.

na dodatek wielu użytkowników może równocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. W dodatku aplikacja poprowadzi Cię poprzez wszystkie etapy konfiguracji....