LG SK10Y, SK10Y promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LG SK10Y, SK10Y oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
LG SK10Y
2799.00
Neonet.pl
czarny Soundbar LG SK10Y
2999.00
Play.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Soundbary

Opis

wyjątkowe wrażenia kina domowego

akcentujący się zarówno dźwiękiem, jak i wyglądem soundbar LG SK10Y wytwarza pole dźwiękowe, jak w kinie, zapewniając solidny dźwięk przestrzenny. Zapewnij sobie najkorzystniejszą rozrywkę z unikatowej jakości dźwiękiem.

LG współpracuje z MERIDIAN Audio

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem każdego dnia. We współpracy z Meridian, brytyjskim pionierem dźwięku o wysokiej rozdzielczości, LG zapewnia nieszablonowe wrażenia miłośnikom muzyki na całym świecie.

Więcej danych o współpracy LG z MERIDIAN Audio

Przenosi Cię na koncert na żywo

Zanurz się w bogatym dźwięku najwyższej jakości. Soundbar LG SK10Y jest zaopatrzony w nowoczesne technologie Meridian „Bass and Space" i „Height Elevation", które unikatowe wrażenia podczas słuchania muzyki.

Kinowy dźwięk dzięki technice Dolby Atmos®

Zabierz Dolby Atmos Cinema do swojego domu. Soundbar LG SK10Y 5.1.2 dostarcza wciągający dźwięk w jakości Atmos do Twojego domu. Ponadto ma możliwość dostosowywania poziomem głośników skierowanych w górę i podłączenia tylnych głośników bezprzewodowych.

Więcej danych o Dolby Atmos

Możliwość podłączenia głośników bezprzewodowych

Poznaj kinową jakość dźwięku dzięki urządzeniu o liczbie kanałów 7.1.2 i maksymalnej mocy 690 W. Ten soundbar z możliwością rozbudowy może współpracować z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi (sprzedawany osobno pakiet SPK8-S), które mogą pełnić rolę tylnych kanałów systemu przestrzennego.

Dowiedz się więcej o bezprzewodowym głośniku przestrzennym

*Tylne głośniki są podłączone przewodem do dołączonego bezprzewodowego odbiornika, który nie jest pokazany na ilustracji.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Muzyka cyfrowa spełnia kryteria audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i duża głębia bitowa staranniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z dokumentem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.


Dowiedz się więcej o dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Współpracuje z Asystentem Google

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki i regulować poziom głośności przy pomocy poleceń głosowych. Potrzebujesz tylko dopełniającego urządzenia z wbudowanym Asystentem Google, np. Głośnika LG ThinQ.

*Funkcja przystępna, gdy soundbar jest włączony.

zaimplementowany Chromecast

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do Soundbara z modnych aplikacji*, takich jak Spotify i Google Play Music. Zastosowany Chromecast współpracuje ze smartfonami, tabletami itp. Dodatkowo urządzenia z wbudowanym Asystentem Google – jak np. LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych urządzeń Chromecast w całym domu.

*sprawdź aktualne dane u dostawcy treści, ponieważ przystępność usług i produktów w każdej chwili może się zmienić. Wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Stylistyka pasująca do telewizora

gustowny wygląd SK10Y wspaniale harmonizuje z 65-calowym telewizorem LG i naturalnie wtapia się w progresywne wnętrze. Stwórz własną salę kinową za pomocą w pełni zintegrowanego rozwiązania.

Więcej informacji o przypasowanych elementach

Harmoniczna linia

Jej wysmakowany wygląd genialnie wpasowuje się w ładny aranżacja innowacyjnego wnętrza.

Przepustowość 4K

Rozdzielczość 4K to nowy kanon jakości wideo w strumieniowaniu, odtwarzaniu z dysków i nie tylko. Ten soundbar obsługuje technikę HDCP 2.2, dzięki temu może zapewnić pełną jakość kina domowego bez utraty jakości obrazu 4K.

Sterowanie pilotem od telewizora

Soundbar LG ma własnego pilota, ale można nim sterować także za pomocą pilota od telewizora*.

*Soundbarem LG można także sterować za pomocą pilotów od telewizorów LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba oraz Samsung.