sirium3800abt marki Hama promocja 2021

Cena1459.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Hama
Kategoria:Soundbary

OpisWybrane właściwościodcień Czarny
liczba kanałów 2.1
Wejście HDMI Nie
Złącze USB Tak
Przyszłość już dziś w Twoim domu

Mowa jest najszczególniej naturalną formą komunikacji. Uczymy się jej od najmłodszych lat. Smart Home i coraz popularniejsza technika asystenta głosowego pozwala nam już dzisiaj sterować niektórymi czynnościami w ten najprostszy sposób, czyli za pomocą głosu. Jest to nie tylko komfortowe, daje na dodatek dużo zabawy domownikom.


Czym jest asystent głosowy Alexa?

Alexa jest domowym asystentem głosowym, którym sterujesz mówiąc do niego. Alexa słucha Twoich komend i reaguje na nie, wykonując zleconą czynność oraz odpowiadając na Twoje pytania. System ciągle się rozwija, stale dodawane są nowe funkcjonalności. Dzięki czemu Alexa coraz częściej będzie Cię wyręczać w różnorodnych czynnościach, zostawiając więcej wolnego czasu dla Ciebie.


Skills, czyli uzupełniające aplikacje

Skills (umiejętności) to tysiące aplikacji, które możesz zespoić z Alexą - można je porównać do tych pobieranych na smartfony. Stale pojawiają się świeże z rozmaitych kategorii jak np. Rozrywka, sport czy Smart Home. Instalując kolejne aplikacje, powiększasz funkcjonalność Alexy, dopasowując urządzenie do swoich wymagań, jeszcze bardziej umilając swój czas wolny spędzany w domu.


Dlaczego jest to takie fajne?

Możesz jeszcze łatwiej sterować inteligentnym domem, wydając polecenia włączenia radia, zgaszenia światła, czy uruchomienia odkurzacza. Jeśli masz zajęte ręce, Alexa podyktuje Ci przepis na zupę tajską lub doda mleko do listy zakupów, gdy przygotowując poranną kawę zauważysz, iż właśnie się skończyło. Podczas kolacji ze znajomymi nie możecie ustalić, w którym roku pojawił się pierwszy sezon Waszego ulubionego serialu? Alexa wynajdzie odpowiedź i rozstrzygnie spór.


Aplikacja Alexa Amazon

przeznaczona aplikacja służy do zarządzania asystentem głosowym. Tu możesz zmienić ustawienia, pobrać nowe skills czy wytwarzać grupy Smart Home. Ponadto zapisuje się w niej historia Twoich wyszukiwać, lista zakupów czy właśnie wyszukany przepis na obiad.


Kinowa jakość dźwięku

Niewielkich rozmiarów głośnik, wyekwipowano w najnowszą , a także bezprzewodowy subwoofer. Urządzenie oszałamia brzmieniem, którego nie spodziewasz się przy tak kompaktowym designie. Głębokie basy pozwolą Ci poczuć się jak w kinie - na nowo odkryjesz przyjemność wieczornych seansów na własnej kanapie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, wiadomości czy podcastów, ten głośnik za każdym razem daje nieograniczoną przyjemność słuchania.


Porozumiewanie się

W tym momencie Alexa rozumie komendy w języku angielskim i niemieckim, jednak w przyszłości będziemy mogli porozumiewać się z nią dodatkowo po polsku, co jeszcze bardziej zwiększy funkcjonalność urządzenia, np. O robienie zakupów albo zamawianie Ubera. Nie będzie wówczas niezbędne nowego urządzenie, SIRIUM3800ABT po prostu przejdzie aktualizację.