Harman kardon sabre sb35 promocja 2019

Cena3998.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:HARMAN KARDON
Kategoria:Soundbary

Opis

Kompletny zestaw soundbar z subwooferem o mocy 220 W., z ośmioma niezależnymi kanałami, gwarantującymi unikalne doznania akustyczne. Komplet głośnikowy na nowo definiuje kryteria wobec domowego centrum rozrywki w zakresie postępowości formy, funkcjonalności i wzornictwa.

Dzięki zastosowaniu wyjątkowo smukłego, 32-milimetrowego aluminiowego zestawu głośnikowego rodzaju soundbar i jego towarzysza: bezprzewodowego zasilanego subwoofera zestaw Sabre powoduje, że masywne zestawy głośnikowe odchodzą do przeszłości, jednocześnie pod względem brzmienia, jak i wyglądu.

użycie specjalnych głośników Harman Kardon, do perfekcji zoptymalizowanych, i maksymalnej mocy przetwarzania przy pomocy najnowszych technice audio powodują,komplet Sabre firmy Harman Kardon nie tyle wygląda, co brzmi.

Ciesz się bogatymi, wielokanałowymi doznaniami odsłuchowymi w swym domowym centrum rozrywki, a jednocześnie po jednym prędkim zainstalowaniu przez HDMI pozwól, aby nowy komplet Sabre marki Harman Kardon przeniósł doznania kina domowego na wyższy poziom nowoczesnia.

Skonfiguruj i zarządzaj systemem przystępnego w obsłudze interfejsu ekranowego, przesyłaj strumieniowo muzykę poprzez łącze Bluetooth® z poziomu smartfona i ciesz się tym, w jaki sposób zestaw Sabre wygląda i brzmi w salonie.

Przy całej swej dyskrecji zestaw przekracza najwyższe kryteria z zakresu klarowności dźwięku, jego głębi i kalibracji....