Lg sj4r promocja 2019

Cena999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Soundbary

Opis

System dźwięku przestrzennego

firma LG proponuje 120-watowy komplet tylnych głośników, który zapewni efekt dźwięku przestrzennego, jakiego szukasz. Ponieważ odbiornik łączy się z SJ4R bezprzewodowo, nie trzeba prowadzić szpecących przewodów poprzez cały wnętrze.

Bezprzewodowy subwoofer

Ustaw subwoofer tam, gdzie wygląda i brzmi najlepiej, nie przejmując się przewodami.

ASC - dźwięk przypasowany do każdej treści

Adaptacyjny system kontroli dźwięku (ASC) analizuje treść na bieżąco. Kiedy system ASC wykryje, że odtwarzany jest dialog, automatycznie zmienia parametry, żeby zapewnić transparentnie czysty dźwięk, a gdy wykryje akcję — zwiększa moc niskich tonów dla lepszego efektu.

Auto Sound Engine — balans dźwięku

LG Auto Sound Engine optymalizuje dźwięk przy każdym poziomie głośności i cały czas starannie kontroluje częstotliwość. W ten sposób zagwarantuje trafny balans dźwięku bez względu na głośność.

fason pasujący do telewizora

Prosta elegancja listwy nagłośnieniowej nieprzeciętnie uzupełnia wygląd wnętrza. Specjalnie zaprojektowana jako estetyczne uzupełnienie telewizora.

Tryb czuwania Bluetooth — pobudka na żądanie

Dźwięk rozbrzmiewa od razu po przesłaniu go do listwy nagłaśniającej. Listwa pozostaje uśpiona, ale włącza się samoczynnie, gdy otrzyma sygnał audio przez Bluetooth.

Auto Music Play — muzyka podąża za Tobą

Muzyka początkuje grać w momencie, gdy wchodzisz do pokoju. Funkcja Auto Music Play automatycznie przejmuje odtwarzanie muzyki z połączonego urządzenia, gdy wykryje jego obecność w pobliżu.

Synchronizacja dźwiękowa z telewizorem bez kabli

Do listwy nagłaśniającej LG jest dołączony pilot, ale można nią sterować pilotem od telewizora*. (*Obsługiwane są piloty marek LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba i Samsung).

Nieodłączna część Twojego systemu rozrywki

Podłącz urządzenie do czego chcesz przez port HDMI, USB, optyczny, Portable In albo łącze Bluetooth.

Moc

2.1ch, 300W (Belka: 60W x 2 / Subwoofer: 180W)

Tryb Dźwięku

kanon / Bass Blast / Cinema

wymiary

Main: 890 x 55 x 85
Subwoofer: 171 x 320 x 252

Zużycie energii

55W (Belka: 22W / Subwoofer: 33W)