Lg sl8y (8806098483860) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lg sl8y (8806098483860) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
LG SL8Y
2699.00
Neonet.pl
LG SL8Y
2699.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Soundbary

Opis

nieszablonowy dźwięk dzięki technice MERIDIANSoundbar LG SL8Y jest wyekwipowany w innowacyjną technologię przetwarzania sygnału cyfrowego Meridian. Kreuje ona duże pole dźwiękowe, podnosząc dźwięk do poziomu uszu oraz zamieniając dźwięk dwukanałowy na trzykanałowy bez zniekształceń.

Wielowymiarowy wciągający dźwiękSoundbar LG SL8Y z technikami Dolby Atmos i DTS:X przeniesie Cię w świat filmów, które oglądasz. SL8Y, ze skierowanym w górę głośnikiem, obsługuje 3.1.2-kanałową technikę Dolby Atmos 440 W.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczościDźwięk o wysokiej rozdzielczości, częstotliwości próbkowania 96 kHz i 24-bitowej głębi jest precyzyjniejszy i gwarantuje jeszcze przyjemniejsze wrażenia. Soundbar LG z Asystentem GoogleLG SL8Y to pierwszy na świecie soundbar obsługujący zarówno Asystenta Google, jak i Dolby Atmos.

SL8Y na Twoje polecenie głosowe poszuka informacji i wykona niemało innych zadań. Wystarczy powiedzieć „OK, Google". Obraz 4K i dźwięk o wysokiej rozdzielczościSoundbar SL8Y w połączeniu z technologią, która bez jakichkolwiek spadków produktywności odtwarza obraz w jakości 4K HDR i Dolby Vision, generuje kompletny wspaniały komplet rozrywkowy.

zaimplementowany ChromecastPrzesyłaj strumieniowo muzykę dzięki zaimplementowanej technice Chromecast. Włącz dowolną aplikację obsługującą tę technikę, na przykład Spotify, i dotknij przycisku przesyłania, aby soundbar LG SL8Y natychmiast rozpoczął odtwarzanie dźwięku.

Podłącz i delektuj się dźwiękiem przestrzennymUlepsz swój soundbar LG SL8Y przy pomocy opcjonalnego głośnika SPK8-S. Ten bezprzewodowy głośnik tylny dodaje dwa kanały dźwiękowe, rozszerzając moc systemu o 140 watów.

Rozkoszuj się genialnym dźwiękiem przestrzennym o wielkiej mocy. Dużo opcji łącznościSoundbar LG SL8Y ma niemało wejść i komfortowych rozwiązań, takich jak HDMI, wejście optyczne i Bluetooth. Filmy:...