Lg sn7y promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lg sn7y oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1434.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Soundbar LG SN7Y
1434.00
Vobis.pl
Soundbar LG SN7Y (3.1.2 380W BT) - SN7Y.DEUSLLK- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1439.00
Sferis.pl
LG soundbar SN7Y
1499.00
Mall.pl
LG SN7CY
1499.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:LG
Kategoria:Soundbary

Opis

Soundbar LG SN7Y wyśmienity dźwięk dla kinowych wrażeń Doświadcz niesamowitej mocy dźwięku z soundbarem LG SN7Y. Zaprojektowany we współpracy z Meridian i wyekwipowany w bogate, wciągające parametry Dolby Atmos® i High Resolution Audio, dźwięk przenosi radość z telewizora na wyższy poziom.

technologia Meridian gwarantująca wyjątkowy dźwięk Soundbar LG SN7Y jest wyposażony w progresywną technikę cyfrowego przetwarzania sygnału marki Meridian. Doświadcz wysokiej jakości dźwięku i szerokiej sceny dźwiękowej.

Z tym soundbarem słuchanie najkorzystniejszych utworów z Twojej playlisty stanie się jeszcze przyjemniejsze, niż kiedykolwiek! Usłysz różnicę dzięki wciągającemu dźwiękowi 3D Soundbar LG SN7Y obsługuje Dolby Atmos i DTS: X, aby przekształcić Twój dom w kino, gwarantując wciągające wrażenia wizualne.

Włącz swój ulubiony film, sięgnij po ulubione przekąski i poczuj się jak w kinie w swoim domowym zaciszu! Wypełnij wnętrze kinowym dźwiękiem przestrzennym Telewizor będzie brzmiał lepiej dzięki dopełniającej mocy całkowitej 380 W i kanałom 3.1.2.

Możesz także dodać głośniki tylne (kompatybilny komplet głośników tylnych LG SPK8-S jest sprzedawany oddzielnie), aby uzyskać dodatkowe 2 kanały i 140 W. Ciesz się nieprzeciętnym dźwiękiem z soundbarem LG SN7Y!

Posłuchaj wyjątkowego dźwięku Dźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewnia częstotliwość samplowania 192 kHz i 24-bitową głębię, co udoskonalony dźwięk i realistyczne wrażenia słuchowe. Z soundbarem LG SN7Y poczujesz się, jakbyś był częścią oglądanego filmu.

Dźwięk dostosowujący się do tego, co oglądasz AI Sound Pro samoczynnie analizuje zawartość, żeby natychmiast zoptymalizować ustawienia dźwięku pod kątem odtwarzanego utworu. Uchwyć detale z soundbarem LG SN7Y dzięki wyraźnym dialogom lub dynamicznej, solidnej akcji.

Synchronizacja dźwięku i obrazu Przejście HDMI pozwala soundbarowi LG SN7Y dekodować dźwięk Dolby Atmos i DTS: X, w trakcie gdy obrazy HDR10 i Dolby Vision są dostarczane do podłączonego telewizora 4K. Idealny do konfiguracji z telewizorami 4K bez łączności eARC.

Połącz się komfortowo Dodaj łączność Wi-Fi i Bluetooth® do swej konfiguracji audio albo wygodnie podłączaj i odtwarzaj za pomocą kabli optycznych lub HDMI. Soundbar LG SN7Y to nie tylko wyśmienita jakość dźwięku, lecz i pełna wygoda i łatwość podłączenia.