Philips htl1510 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips htl1510 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Soundbar PHILIPS HTL1510B/12 Czarny DARMOWY TRANSPORT
499.99
ELECTRO.pl
Soundbar PHILIPS HTL1510B/12 Czarny
499.99
Media Expert

Parametry

Producent:PHILIPS
Kategoria:Soundbary

Opis

mocny dźwięk dla Twojego telewizora Soundbar PHILIPS HTL1510B/12 pozwala Ci wzbogacić telewizor o olśniewający dźwięk przy użyciu tylko jednego przewodu. Ten model posiada regulację tonów wysokich jak i niskich.

zezwala na nie tylko oglądanie telewizji z wysokiej jakości dźwiękiem,ponadto możesz podłączyć inne urządzenia przy pomocy łączności Bluetooth. Łączność Bezprzewodowa Z modelu PHILIPS HTL1510B/12 możesz korzystać bez konieczności przyłączania jakichkolwiek kabli.

Soundbar ma możliwośc łączenia się z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth. Dzięki czemu możesz sparować urządzenie z innymi które mają taką możliwość i radować się czystym dźwiękiem. Muzyka z innych źródeł Jeśli chcesz posłuchać muzyki z innego źródła niżeli telewizor, nasz soundbar PHILIPS HTL1510B/12 daje Ci taką możliwość.

starczy podłączyć laptop, ipad, iphone czy inny odtwarzacz MP3 przy pomocy wejścia audio. W ten sposób możesz cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości który zapewnia soundbar marki Philips. Luźny montaż To ty zdecyduj gdzie umieścisz soundbar PHILIPS HTL1510B/12.

Ten wszechstronny pakiet daje możliwość umieszczenia go w dowolnym miejsciu: na stojaku, na ścianie czy również na podstawie. Niezależnie od tego w jakim miejscu zostanie umieszczony za każdym razem działa bez zarzutu i przedstawia się znakomicie....