Samsung harman kardon hw-q60r promocja 2021

Cena1538.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Soundbary

Opis

główne korzyści czyste BRZMIENIE obraz i dźwięk prosta obsługa porównaj produkty Samsung i Harman Kardon technika Samsung Acoustic Beam konkretny bas Tryb Gry Pro Funkcja adaptacji dźwięku Bluetooth® 4 najważniejsze funkcjonalności Samsung i Harman Kardon Zaprojektowany we współpracy z lubianym producentem systemów nagłośniających firmą Harman Kardon.

technika Samsung Acoustic Beam dodatkowe, znikome otwory, które zostały umieszczone w belce głośnikowej, potęgują efekt dźwięku przestrzennego. Tryb Gry Pro Zanurz się w akcji dzięki asygnowanemu trybowi, który optymalizuje dźwięk specjalnie do gier.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar automatycznie wzmacnia dźwięk dialogów nawet przy niskim poziomie głośności (10 lub mniej), aby nie umknęło Ci żadne wypowiedziane słowo. SAMSUNG I HARMAN KARDON Połączenie wiedzy i doświadczeń z gwarancją jakości Dzięki współpracy firm Samsung i Harman Kardon najnowszy soundbar Q60R to urządzenie, które wykorzystuje sprawdzone i doceniane technologie i wzbogaca je nowymi funkcjami.

firma wysokiej klasy telewizorów oraz lider technologii akustycznych czerpią z wieloletnich doświadczeń pracy w branży audiowizualnej i tworzą dźwięk perfekcyjny dla każdej przestrzeni. POZNAJ DŹWIĘK PRZESTRZENNY ZANURZ SIĘ W AKCJI Z PANORAMICZNYM DŹWIĘKIEM Wciągające wrażenia dźwiękowe Soundbar Q60R przeszedł testy w kalifornijskim laboratoriumdźwięku Samsung Audio Lab, gdzie nasi inżynierowie dźwięku stosują najistotniej innowacyjne technologie akustyczne oraz nowatorskie modelowanie komputerowe.

Wszystko po to, abyś mógł radować się idealnie zbalansowanym,wypełniającym przestrzeń dźwiękiem, który przeniesie Cię w samo centrum akcji. Technika Samsung Acoustic Beam postępowa technika Samsung Acoustic Beam zagwarantuje panoramiczne wrażenia audio.

Dźwięk wyciąga się poprzez starannie rozmieszczone dopełniające otwory, które umieściliśmy w górnej części soundbara. Dzięki czemu rozwiązaniu dźwięk porusza się wokół Ciebie, a Ty podczas oglądania meczu lub wyścigu poczujesz się jak na trybunach.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar analizuje źródło dźwięku w każdej scenie i samoczynnie optymalizuje brzmienie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z oglądanych treści. Dźwięk dostosowuje się do tego, co widać na obrazie - uwypukla dialogi w programach informacyjnych, czy akcentuje głos wokalisty w trakcie koncertu.

Stwórz swoje własne kino w domu Podłącz soundbar do swego telewizora Samsung. Możesz również skorzystać z zestawu bezprzewodowych głośników Samsung*, dzięki czemu w nieskomplikowany sposób stworzysz domowy system dźwięku przestrzennego.

A wszystko to bez plątaniny zbędnych kabli.** *Bezprzewodowe tylne kolumny przystępne są w sprzedaży osobno (model: SWA-8500S). ** Bezprzewodowy moduł wymaga kabla zasilającego. Tylne kolumny podłączone są do modułu przewodami.

wbudowany głośnik centralny Przekonaj się, jak czyste i zrozumiałe mogą być dialogi dzięki centralnemu kanałowi dźwiękowemu i przeznaczonemu mu zaimplementowanemu głośnikowi. Dzisiaj w każdym filmie, ulubionym serialu czy w programie informacyjnym usłyszysz wyraźnie każde słowo, choćby wypowiedziane szeptem.

konkretny bas dla niskich tonów Zapomnij o plątaninie kabli. Ustaw swój bezprzewodowy subwoofer w dowolnie wybranym miejscu* i zanurz się w konkretnym, głębokim basie. * Zgodnie ze standardami Bluetooth 2.1.

Tryb Gry Pro Przygotuj się na solidne i wciągające doświadczenie gamingowe. Zadbają o to subwoofer, który poprawi dźwięk w każdej scenie i głośniki skierowane do góry, które odpowiadają za niesamowity dźwięk przestrzenny.

Soundbar automatycznie przełączy się na Tryb Gry po podłączeniu do Twojego telewizora Samsung*, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na rozgrywce i zapomnieć o każdorazowej zmianie ustawień przed rozpoczęciem gry.

* Ta funkcja jest przystępna tylko wtedy, gdy konsola podłączona jest do telewizora Samsung poprzez HDMI (wszystkie telewizory QLED, seria RU7400 i wyżej). Obsługiwane konsole do gier to PlayStation4 i Xbox.

Kompatybilność telewizorów z konsolami może się zmienić. ODKRYJ doskonałE POŁĄCZENIE OBRAZU I DŹWIĘKU rewelacyjne doświadczenie obrazu 4K z HDR 10+* i dźwięku przestrzennego Telewizor Samsung QLED w połączeniu z soundbarem z linii Q i odtwarzaczem Blu-ray 4K lub konsolą do gier to gwarancja niezapomnianych wrażeń, które przeżyjesz we własnym domu.

* Jakość obrazu HDR 10+ wyświetlanego na telewizorze jest możliwa po otrzymaniu sygnału ze źródła 4K. Bezprzewodowe połączenie poprzez Bluetooth® Połącz Soundbar ze swoim telewizorem Samsung w prosty sposób poprzez Bluetooth®.

W kilka chwil będziesz mógł oglądać ulubiony serial czy film, delektując się przy tym czystszym, pełnym mocy dźwiękiem. * Opcja przystępna tylko w wybranych modelach telewizorów Samsung. Wejdź na Samsung.com i dowiedz się więcej.

Wszystko pod kontrolą z Jednym Pilotem teraz nie Ci potrzeba już osobnych pilotów. Zasilanie, głośność a choćby efekty dźwiękowe - wszystkie kluczowe funkcje w soundbarze możesz kontrolować pilotem od telewizora Samsung.

BEZPROBLEMOWA ŁĄCZOŚĆ Be