Samsung hw-q60 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung hw-q60 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SAMSUNG HW-Q60T
1699.00
Neonet.pl
Samsung Soundbar HW-Q60T/EN
1699.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Soundbary

Opis

Soundbar Q60R przeszedł testy w kalifornijskim laboratorium dźwięku Samsung Audio Lab, gdzie nasi inżynierowie dźwięku stosują najmocniej innowacyjne technologie akustyczne i nowatorskie modelowanie komputerowe.

Wszystko po to, abyś mógł radować się wspaniale zbalansowanym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem. Konkretny bas dla niskich tonów Zapomnij o plątaninie kabli. Ustaw swój bezprzewodowy subwoofer w dowolnie wybranym miejscu i zanurz się w solidnym, głębokim basie.

Dźwięk, który jest w ruchu. Technologia Samsung Acoustic Beam Spraw, by dźwięk był bardziej dynamiczny. Innowacyjna technika Samsung Acoustic Beam zagwarantuje panoramiczne wrażenia audio za sprawą specjalnie rozmieszczonych, dodatkowych otworów, które kierują dźwięk ku górze.

dzięki czemu soundbar dostarcza brzmienie nieprzeciętnie zsynchronizowane z akcją rozgrywającą się na ekranie, co sprawdzi się szczególnie w filmach i grach. Funkcje ogólne Moc wyjściowa (RMS) - 360W liczba kanałów - 5.1 ilość głośników - 8 Zakres częstotliwości - 42Hz ~ 20kHz Głośniki rodzaj głośnika niskotonowego - Bezprzewodowy Wielkość membrany głośnika niskotonowego - 6,5" Głośnik centralny - Tak Głośniki skierowane do góry - Tak Głośniki boczne - Nie duży zakres dźwięku (Wide Range Tweeter) - Nie technika Samsung Acoustc Beam - Tak Bezprzewodowe tylne kolumny w komplecie - Nie Funkcje audio Dolby Atmos - Nie Dolby Digital - Dolby 5.1 DTS-X - Nie DTS Digital Surround - DTS 5.1 UHQ 32bit Audio - Nie technologia Distortion Cancelling (redukcja zakłóceń) - Nie Sound Mode Surround Sound Expansion (Virtual Surround Sound) - Tak Adaptive Sound Mode - Tak Tryb Smart Sound - Nie Game Mode - Tak parametry i funkcje 4K Video Pass - Tak HDR - Tak Łączność Złącze Anynet+ (HDMI-CEC) - Tak Optical In - 1 Audio In - 1 Bluetooth - Tak Wi-Fi - Nie USB Music Playback - Tak Port Ethernet - Nie Jeden Pilot - Tak Bluetooth Power On - Tak wymiary rozmiary netto – jednostka główna (SxWxG) - 1100 x 59 x 100 mm wymiary netto – głośnik niskotonowy (SxWxG) - 205 x 353 x 303,2 mm Opakowanie (SxWxG) - 1167 x 481 x 277 mm Waga Waga netto – jednostka główna - 3,6 kg Waga netto – głośnik niskotonowy - 6,2 kg Waga z opakowaniem - 12,8 kg TOWAR JEST NOWY FABRYCZNIE ZAPAKOWANY