Soundbar Creative Stage Air 51MF8355AA000- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Soundbar Creative Stage Air 51MF8355AA000- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 137.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Soundbar CREATIVE Stage Air
137.00
MediaMarkt.pl
Soundbar bezprzewodowy Creative Stage Air - 51MF8355AA000- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
180.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:CREATIVE
Kategoria:Soundbary

Opis

Creative Stage Air to kompaktowa, umieszczana pod monitorem listwa dźwiękowa do komputera, zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Jej gustowna i minimalistyczna obudowa wyśmienicie skomponuje się z dowolną aranżacją każdego biurka.

Listwę dźwiękową Stage Air zaprojektowano z myślą o zapewnieniu niespotykanych wrażeń odsłuchowych. W dodatku pozwala ona rozkoszować się muzyką bez plątaniny kabli dzięki możliwości korzystania z zasilania wewnętrznego nawet poprzez 6 godzin.Korzyści: komfortowe zasilanie przez USB pozwala radować się perfekcyjnym dźwiękiem bez plątaniny kabli i zajmowania cennego miejsca na biurku Creative Stage Air emituje dynamiczny, mocny dźwięk z dwóch specjalnie dostrojonych głośników szerokopasmowych.

w dodatku wyposażono go w duży radiator pasywny, który odtwarza imponujące basy bez subwoofera. Zastosowany akumulator o czasie pracy do 6 godzin, umożliwiający odtwarzanie muzyki bez korzystania z zewnętrznego źródła zasilania Gniazdo wejściowe AUX 3,5 mm zagwarantuje uniwersalną zgodność z analogowymi urządzeniami audio Listwa dźwiękowa Creative Stage Air może pełnić funkcję samodzielnego odtwarzacza muzyki.

wystarczy podłączyć pamięć masowądo portu USB i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności używania innych urządzeń. Umieszczone z boku przyciski głośności zaprojektowano z myślą o maksymalnej prostocie obsługi