Soundbar ts7010 czarny darmowy transport marki Tcl promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Soundbar ts7010 czarny darmowy transport marki Tcl oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 619.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TCL TS7010
619.00
OleOle!
TCL TS7010
619.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Soundbary

Opis

Soundbar TCL TS7010 Smukły. Niewiarygodny dźwięk Soundbar TCL 7010 ma zharmonizowany design, który ładnie łączy się z telewizorem TCL. Lśniąca powierzchnia i gładkie krawędzie przyciągają wzrok. Ciesz się wspaniałym dźwiękiem telewizyjnym i wyrafinowanym wzornictwem dzięki soundbar'owi TS7010.

wspaniały do telewizorów 55-calowych i większych Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki zaopatrzony w technologię Bluetooth, soundbar TCL TS7010 został zaprojektowany tak, żeby uwolnić Cię od kabli. Przesyłaj ulubioną muzykę bezprzewodowo w dowolnym momencie, podłączając inteligentne urządzenie i słuchaj czego tylko zechcesz.

Dźwięk Premium Teatralnego Domu Dźwięk to dusza baru dźwiękowego. Zaopatrzony w 2.1-kanałowy system soundbar TCL TS7010 poprawi jakość rozrywki dzięki zniewalającemu, wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi. Ciesz się głośnym i czystym dźwiękiem, żeby uzyskać naprawdę wciągające wrażenia dźwiękowe.

Zaprojektowany tak, jak słuchasz Wykorzystaj swoją ulubioną rozrywkę dzięki trzem rozmaitym trybom dźwiękowym w soundbarze TCL TS7010: film, muzyka i wiadomości. Tryb filmowy zagwarantuje dialog z skrupulatną wyrazistością, zachowując wpływ intensywnych scen akcji.

Tryb muzyczny zezwala na słuchanie instrumentów, wokali i basów z perfekcyjną starannością. Tryb News izoluje dźwięk otoczenia od mowy, bez rozpraszających szumów tła. Nietrudna obsługa Soundbar TCL TS7010 jest wyposażony w prosty pilot do nieskomplikowanego sterowania mocą, głośnością, trybem Bluetooth i trybem dźwięku.

Sprawy są jeszcze łatwiejsze, jeśli używasz telewizora TCL - użyj pilota do telewizora,powiększyć wygodę i ograniczyć otaczający Cię chaos. Nieskomplikowany montaż rewelacyjna jakość dźwięku z bezproblemową konfiguracją.

Soundbar TCL TS7010 jest wyposażony w przeróżne możliwości podłączenia, w tym połączenia optyczne, Bluetooth, USB i AUX 3,5 mm. Choćby montaż na ścianie jest nietrudny dzięki załączonemu zestawowi do konstrukcji na ścianie, wraz z instrukcją, który zagwarantuje, iż ​​za pierwszym razem wszystko będzie korzystnie.