TCL soundbar TS8132, 8132-EU promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem TCL soundbar TS8132, 8132-EU oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1049.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
TCL TS8132
1049.00
OleOle!
TCL TS8132
1299.00
RTV EURO AGD
Soundbar TCL TS8132
1299.99
Media Expert

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Soundbary

Opis

Soundbar TCL TS8132 Czarny 350W maksymalnej mocy audio przy maksymalnej głośności Kiedy chcesz się zanurzyć, moc ma znaczenie. Maksymalna moc dźwięku w soundbarze TCL TS8132 powoduje, iż wrażenia z oglądania filmów albo muzyki są naprawdę wciągające.

Daj się poruszyć za każdym razem. Zanurz się w pełni w świat swojej ulubionej muzyki. Wciągający i poruszający dźwięk który przepływa wokół Ciebie. Doświadcz wyrazistego podbicia basów dzięki bezprzewodowemu subwooferowi Doświadcz Dolby Atmos w nowym rozmiarze, napędzanym aż poprzez 8 głośników proponujących mocną scenę dźwiękową.

znakomite wrażenia filmowe są niczym bez wstrząsających ziemią eksplozji lub głębokiego ryku silników w trakcie pościgu samochodowego. Bezprzewodowy subwoofer zapewnia basy oddające huk trzęsienia ziemi i można go z łatwością umieścić w rogu pokoju bez żadnego okablowania soundbara TCL TS8132.

Współpracuje z OK Google, Apple AirPlay oraz Amazon Alexa, wbudowany chromecast łatwe odtwarzanie i sterowanie muzyką na tym soundbarze TCL TS8132 z wielu maszyn. Obsługuje zsynchronizowane multiroom i OK Google, Apple Airplay i Amazon Alexa z telefonu albo dowolnego innego urządzenia z OK Google, Apple Airplay i Amazon Alexa.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. HDMI z eARC & CEC Dzięki obsłudze Bluetooth i Wi-Fi z łatwością jest zamienić swój soundbar TCL TS8132 w solidny system muzyczny. Niech Twoja muzyka wypełni salon, a także podzielisz się nią z przyjaciółmi albo rodziną.

Połączenie jednym kablem z lepszym kanałem zwrotnym audio (eARC) zezwala na soundbarowi obsługę prawie wszelkich przystępnych formatów dźwięku i samoczynne sterowanie soundbarem poprzez telewizor. Koniec z żonglowaniem pilotami.

* Wymaga telewizora z obsługą HDMI-CEC" Tryby dźwieku dobrane do Ciebie żeby w pełni użyć możliwości soundbara i uzyskać jak najkorzystniejsze wrażenia, dodaliśmy specjalne tryby dźwięku. W ten sposób za każdym razem uzyskasz najkorzystniejsze możliwe wrażenia dźwiękowe, bez względu na to, czy tylko oglądasz telewizję czy cieszysz się ulubioną muzyką z soundbaru TCL TS8132.