ts6110 marki Tcl promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem ts6110 marki Tcl oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 539.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
TCL TS6110
539.00
OleOle!
TCL TS6110
699.00
RTV EURO AGD
Soundbar TCL TS6110
699.00
Media Expert

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Soundbary

Opis

Soundbar TCL TS6110 Maxymalna moc audio. Moc wyjściowa audio w watach przy maksymalnej głośności. Moc ma znaczenie, gdy się chcesz zanurzyć. Maksymalna moc audio jest tym, co sprawia, że doświadczenie dźwiękowe staje się wciągające.

Możesz poczuć ekplozje, możesz poczuć huk lecącego helikoptera oraz moc scen walki. Maksymalna moc audio jest ponadto ważna dla uchwycenia dynamiki w muzyce - zagwarantuje tę chwilową intensywność, która powoduje, że czujesz się jak w trakcie występu na żywo.

Ciesz się niesamowitymi muzycznymi doznaniami z soundbarem TCL TS6110. Dolby Audio. Ustanowiony kanon dźwięku przestrzennego dla kina domowego. Dolby Audio proponuje konsekwentne doświadczenie przestrzennego dźwięku w twoim salonie.

Jest to najczęściej wykorzystywany standard dźwięku, gwarantujący wyśmienite doświadczenie dźwięku przestrzennego. Wczuj się bardziej w oglądany serial bądź wsłuchaj się staranniej w swój ukochany utwór i poczuj się jak na koncercie z soundbarem TCL TS6110.

Bezprzewodowy subwoofer. Doświadczaj powalającego basu dzięki bezprzewodowemu subwooferowi. Perfekcyjne wrażenia filmowe są niczym bez poruszających ziemią wybuchów albo głębokiego warkotu silników w trakcie wyścigu samochodowego - bez basu to po prostu nie jest wciągające.

Bezprzewodowy subwoofer zapewni trzęsący ziemią bas, a także może być bezproblemowo ustawiony w rogu twojego pokoju bez zbędnego okablowania względem soundbara TCL TS6110. Łatwość w wykorzystywaniu, a także wyśmienite filmowe wrażenia w jednym opakowaniu.

Bezprzewodowa muzyka. Bezprzewodowe przesyłanie muzyki z twoich urządzeń Bluetooth. Ze wsparciem Bluetooth przemienienie twojego soundbara TCL TS6110 w centrum muzyki staje się ponadprzeciętnie proste. Spraw, by muzyka wypełniła twój salon, a także podziel się radością z rodziną i przyjaciółmi.

Uchwyt ścienny. Możliwość naściennego konstrukcji dla estetyczniejszego wyglądu. Zawarte w pakiecie uchwyty ścienne umożliwiają solidne przytwierdzenie do ściany dla najestetyczniejszego wyglądu w każdym pomieszczeniu.

Zamontuj swój sounbar TCL TS6110 na ścianie, by dodać pomieszczeniu szykownego wyglądu i zyskać w nim więcej miejsca.