Nutrex Lipo-6 Black 120caps (0857268005533) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie SklepSunn

Parametry

Producent:Nutrex
Kategoria:Spalacze tłuszczu
Opakowanie średnie

Opis

Nutrex Lipo 6 Black 120caps.
  • 5 niesamowicie aktywnych składników unicestwiających tkankę tłuszczową,
  • włącza tkankę tłuszczową do rozkładu poprzez 3 termogeniki
  • podwyższa temperaturę ciała w celu łatwiejszego rozkładu tłuszczu,
  • kapsułki w formie płynnej ułatwiają wchłanianie suplementu.

poprzez ostanie lata na rynku pojawiało się niemało najróżniejszych artykułów których producenci wskazywali na ich arcytrudne działanie i zapewniali efektywność w spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

W obecnej sytuacji przy nasyceniu rynku spalaczami tłuszczu NUTREX postanowił wspiąć się na kolejny poziom przy projektowaniu mocnego spalacza tłuszczu. Ponad arcytrudne spalacze, ponad ich zadziwiające działanie jakie wskazują producenci. Producent Nutrenx pokazuje zupełnie mową formułę NUTREX LIPO-6 BLACK.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest najsilniejszym spalaczem tłuszczu jaki mieliście Państwo widzieć. Korzystając z innowacyjnego laboratorium zintegrujeliśmy ze sobą najefektywniej działające elementy. Spalacz tłuszczu który udało nam się w ten sposób stworzyć przekracza jakiekolwiek granice i wybiega poza obszar działania jego poprzedników. LIPO-6 BLACK atakuje tłuszcz z niebywałą produktywnością gdziekolwiek się odkłada.

NUTREX LIPO-6 BLACK nie da się pomylić z żadnym innym spalaczem ponieważ wyłącznie LIPO-6 BLACK jest tak silny. Jeżeli osiągnąłeś już wszystko co wyłącznie mogłeś ze swoim dotychczasowym spalaczem a chcesz osiągnąć jeszcze pokaźniejszą redukcje jesteś perfekcyjnym kandydatem do zastosowania LIPO-6 BLACK na sobie. Ten spalacz jest tak sprawnym i spektakularnym produktem ponieważ marka zdecydował się o postawienie kolejnego kroku i zawarciu w tym produkcie elementów które są niewiarygodnie błyskotliwe w spalaniu tkanki tłuszczowej w taki sposób iż sama myśl o tym przeraża.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest ostateczną alternatywą ukierunkowaną na pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Substancje jakie zostały zawarte w jednej kapsułce działają wielopoziomowo pomagając w uwolnieniu energii, hamując łaknienie, spalając ostatecznie tkankę tłuszczową. Kapsułki Lipo-6 Black są w formie płynnej co oznacza ulepszone wchłanianie suplementu i ograniczenie zagrożenia negatywnego wpływu na układ pokarmowy.

Skład:

Skład 3 kap.

Nicotinic Acid 98% (NE:19.6mg) 20 mg

Coffea arabica (fruit) 333 mg

Theobroma cacao (seed) 208,5 mg

Coleus Forskohlii 25 mg

Piper nigrum (fruit) 2,5 mg

użytkowanie:

3 kapsułki rano na czczo druga porcja około 6 godzin później.