Spieniacz do mleka MELITTA Cremio II Czarny, 1014-03 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Spieniacz do mleka MELITTA Cremio II Czarny, 1014-03 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Spieniacz do mleka MELITTA Cremio 1014-03EU
349.00
Empik
Spieniacz MELITTA 1014-03 EU Cremio
429.00
Media Expert
Spieniacz MELITTA 1014-03 EU Cremio
429.00
ELECTRO.pl
Spieniacz MELITTA 1014-03 EU Cremio
429.00
Avans.pl
1014-03 Cremio II SST Spieniacz do mleka MELITTA
429.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Melitta
Kategoria:Spieniacze do mleka

Opis

Spieniacz do mleka Melitta Cremio 1014-03EUSpieniacz do mleka Melitta Cremio to genialne urządzenie do domu, które zapewnia nam aksamitną piankę mleczną do różnego typu napojów, czy deserów. Urządzenie niewielkich rozmiarów bez problemu odnajdzie dla siebie miejsce w niemal każdej kuchni, a z jego obsługą poradzą sobie nawet osoby początkujące.

NAJWAŻNIEJSZE parametry: Kompaktowe rozmiary - odnajdzie dla siebie miejsce w każdej kuchni wyjątkowo prosta obsługa automatyczne wyłączanie Wysoka funkcjonalność wyśmienicie spienione mleko łatwe czyszczenie za pomocą spieniacza Melitta Cremio SST jesteśmy w stanie z łatwością i ekspresowo przygotować piankę gorącego albo zimnego mleka, lecz także kubek gorącego mleka oraz kakao.

niewątpliwie spieniacz do mleka Melitta Cremio SST jest urządzeniem, które powinno znaleźć się w każdym domu. Poznaj wszystkie mocne strony Melitta Cremio.genialnie SPIENIONE MLEKOSpieniacz do mleka Melitta Cremio zagwarantuje przygotowanie rewelacyjnie spienionego mleka, które możemy dodać do ulubionej kawy i to niezależnie, czy korzystamy z mleka sojowego, bez laktozy czy pełnotłustego.GORĄCA I ZIMNA PIANKA MLECZNAPo naciśnięciu jednego przycisku jesteśmy w stanie przygotować zimną lub gorącą piankę mleczną do takich specjałów jak cappuccino, latte macchiato, a także ice coffee.SZKLANKA GORĄCEGO MLEKASpieniacz Melitta Cremio może jedynie podgrzać dla nas mleko, a także przygotować ciepłe kakao dla najmłodszych.

Mleko jest podgrzewane równomiernie i nie ma obawy o jego przypalenie.WYJĄTKOWO nieskomplikowane CZYSZCZENIEPokrywka oraz ubijaczka spieniacza może być myta w zmywarce, a nieprzywierająca warstwa w pojemniku na mleko sprawia, iż możemy ją czyścić zwykłą ściereczką i płynem do mycia naczyń.

Czyszczenie spieniacza do mleka Melitta Cremiojest czynnością niezwykle prostą i nie zajmuje mnóstwo czasu. Bardzo PROSTA OBSŁUGA Dzięki podświetlanym przyciskom i wygodnemu wskaźnikowi minimlanego i maksymalnego poziomu na wewnętrznej ściance pojemnika na mleko obsługa spieniacza jest szczególnie prosta.

Z tym zadaniem poradzi sobie choćby osoba początkująca. Czerwone światło powiadamia nas o tym, że grzałka jest gotowa do przygotowania ciepłych napojów. WYGODA stosowanIA Spieniacz Melitta Cremio użyteczny uchwyt i stację dokująca 360°.

Pokrywkę Cremio ze zintegrowanym pokrętłem można prosto podnieść z pojemnika na mleko. MIĘDZYNARODOWA NAGRODA Spieniacz mleka Melitta Cremio otrzymał specjalną nagrodę Plus X w kategorii "najkorzystniejszy towar 2016/2017".

Został ponadto nagrodzony największą na świecie nagrodą za innowację w dziedzinie technice, sportu i stylu życia dzięki wysokiej jakości, innowacyjnemu wzornictwu, funkcjonalności i łatwości używania.

MISJA ECO & CARE Melitta opracowałą etykietę, która pomaga konsumentom wybrać urządzenie gwarantujące świadome stosowanie. Bazuje ona na systemie wartości, który opracowała niemiecka firma. UżytkowanIE BEZ RYZYKA pokrywa ze stali nierdzewnej spieniacza Melitta Cremio została tworzona zgodnie z technologią CoolTouch, która gwarantuje, iż zewnętrzna część Cremio może być dotykana bez ryzyka poparzenia, w dowolnym momencie.

informacje technicznE:Moc (W): 450Rodzaj spieniacza: samoczynnyPojemność (ml): 100 - 150 (do spieniania mleka)100 - 250 (do podgrzewania mleka)Zasilanie: SiecioweZabezpieczenia: samoczynne wyłączanie po podniesieniu pokrywyCechy: Spienianie mleka: na zimo; na gorąco, Pojemnik: nieprzywierający, Możliwość mycia w zmywarce: trzepaczka; pokrywkaKolor: Stal nierdzewnaWyposażenie: Dokumentacja