Drążek rozporowy podciągowy marki Gorilla sports promocja 2021

Cena79.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FitPatrol.pl

Parametry

Producent:Gorilla Sports
Kategoria:Sprzęt do gimnastyki
Rodzaj drążek

Opis

Drążek rozporowy do podciągania szczegóły - drążek rozporowy do futryn Jeśli masz niedużo miejsca w domu, drążek jest dla Ciebie genialny. Dzięki jednostajnemu mocowaniu na gwint możesz bezproblemowo zamocować do w drzwiach, ponieważ przez rozkręcanie gwintu rozszerza się długość drążka.

Jak tylko drążek odnajdzie się w futrynie, możesz natychmiast zaczynać trening Fakty o Twoim nowym drążku do wznosinia: - Do drzwi o szerokości 68 – 94 cm - dostosowywany bezstopniowo od 62 to 100 cm - Kolor: czarny/srebrny - rozmiary (dł./wys./szer.): 620 x 45 x 45 mm Co jeszcze musisz wiedzieć o drążku do podnosinia? Wysokiej jakości chromowany stalowy drążek o średnicy od ok.

3,5 do 4 cm. Na drążku znajduje się wyściółka, która chroni Twoje dłonie przed poślizgiem i bąblami. Uwaga: maksymalne obciążenie ze śrubami wynosi 95 kg, bez śrub 70 kg. Innym atrakcyjnym sposobem użycia Twojego drążka jest zawieszenie innych przyrządów treningowych – np.

worków boskerskich – bez uciążliwego i brudzągego skręcania śrub. W ten sposób możesz szybko przechodzić od jednego ćwiczenia do następnego. Twoje ciało Ci podziękuje!