singsing zestaw do karaoke różowy + kara dazzl zestaw mikrofonów led marki Auna promocja 2020

Cena339.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Sprzęt karaoke

Opis

Ten zestaw składający się z zestawu do karaoke SingSing producenta auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zagwarantuje jeszcze więcej zabawy i barw podczas karaoke!przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza mnóstwo formatów – nie tylko standardowe typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.

Z tyłu urządzenia znajduje się trafne wyjście rodzaju cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora lub rzutnika komputerowego. Nadzwyczajne urządzenie na atrakcyjne sesje karaoke.Kolorowa powierzchnia taneczna.

W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED kreujące interesujący efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać dodatkowo wieczorami – pasuje wspaniale do audiobooków i opowieści na dobranoc.

Jako prawdziwy pakiet do karaoke SingSing producenta auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym rezultatem Echo i praktyczną funkcją A.V.C.

stosowne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia i możliwości zasilania z baterii pakiet karaoke SingSing marki auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, gwarantując wesoły, muzyczny nastrój.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.

Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono barwnych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.nad wyraz długi kabel o długości 3 m zagwarantuje swobodę ruchów w trakcie śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl marki auna jest kompatybilny ze standardowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.