zestaw do karaoke bluetooth 2x mikrofon + bezprzewodowy głośnik z oświetleniem disco czarny (y15 black) marki Dudao promocja 2020

Cena399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Dudao
Kategoria:Sprzęt karaoke

Opis

Dudao pakiet do karaoke bluetooth 2x mikrofon + bezprzewodowy głośnik z oświetleniem DISCO Y15

dzisiaj karaoke może być jeszcze przyjemniejsze! wystarczy, że do wspólnej zabawy zaprosisz znajomych i przygasisz światło…

Pozwól rozbłysnąć kolorowym lampkom z dyskotekowej kuli dołączonej do naszego zestawu. Znajdziesz w nim też dwa mikrofony – śpiewanie w duecie to nieprzeciętna rozrywka i sposób na integrację.

lubisz prawidłową zabawę przy dźwiękach muzyki? Zaproś znajomych albo śpiewaj sam! Skorzystaj z postępowego zestawu do karaoke, który jest komfortowy w używaniu i kreuje przestrzeń do rozwoju wokalnych talentów. Sprzęt jest kompatybilny z rozmaitymi aplikacjami i zapewnia szczególnie wysoką jakość dźwięków. W zestawie dołączony jest uchwyt na telefon, co przystępny i wygodny odczyt tekstu.

Specyfikacja:

  • firma: Dudao
  • Wersja bluetooth: 5.0
  • objętość baterii: 2400 mAh
  • Impedencja: 4 ohm / 5W
  • Czas gry: 6-8 godzin
  • Czas na rozmowy: >12 godzin
  • Czas ładowania: około 6 godzin

wygodna i nowoczesna budowa

kształt mikrofonu karaoke jest adekwatny dla Twojej rąk, co sprawia, że nie męczysz się podczas śpiewania, a masz szansę poczuć się jak gwiazda! Urządzenie ma zastosowany wysokiej jakości moduł Bluetooth, który może być używany na kilka sposobów. Jest kompatybilny z różnorodnymi aplikacjami do śpiewania.

Urządzenie do karaoke 3w1

Za pośrednictwem bluetooth mikrofon może zostać połączony z Androidem, iPhone'em, komputerem stacjonarnym. Może służyć jako:

  • mikrofon karaoke,
  • rejestrator utworów,
  • głośnik bluetooth.

Połączenie

Połączenie między urządzeniami można zyskać dzięki bluetoot, przewód 3,5 mm mini jack (AUX), pendrive lub włożyć kartę pamięci. Można w ten sposób sparować urządzenie przenośne z telefonem albo komputerem. Wybierz utwory z Youtube'a do odtwarzania, a z mikrofonu popłynie podkład muzyczny – bez zniekształceń i opóźnień.

mistrzowskie karaoke w domu

Najnowsza technologia DSP wraz z 3-warstwową siatką na głowicy pozwala zredukować hałasy z otoczenia i wydobyć moc płynącego dźwięku. Wykorzystasz go do zabawy w domu, ale też na czas przemówień przed widownią albo prelekcji i wykładów.

potężny akumulator

zaimplementowana w mikrofon bateria litowa o pojemności 2400 mAh po naładowaniu gwarantuje około 8 godzin odtwarzania. Szybsze ładowanie i dłuższa żywotność jest dzisiaj standardem.