Środek owadbójczy Effect Microtech 500ml. (3830050607723) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Środek owadbójczy Effect Microtech 500ml. (3830050607723) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 40.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-73%
Oprysk do ogrodu. Środek owadobójczy Effect Ultimum 100ml.
40.50
Odstraszanie
-73%
Oprysk na muchy. Preparat na muchy Effect Ultimum 100ml.
40.50
Odstraszanie
Oprysk do ogrodu. Środek owadobójczy Effect Microtech 100ml.
49.00
Odstraszanie
Środek na biedronki. Preparat, oprysk na biedronki 100ml.
59.00
Odstraszanie
Effect Ultimum 500ml. Oprysk do ogrodu. Środek owadobójczy.
123.70
Odstraszanie
Oprysk na muchy. Środek, preparat Effect Ultimum 500ml.
123.70
Odstraszanie
Środek owadbójczy Effect Microtech 500ml.
149.00
Odstraszanie
Oprysk do ogrodu. Środek owadobójczy Effect Microtech 500ml.
149.00
Odstraszanie

Parametry

Producent:EFFECT
Kategoria:Środki i akcesoria przeciwko owadom

Opis
najlepszy preparat na pluskwy, karaluchy, mrówki i inne owady


Effect Micorotech CS to preparat specjalnie wyprodukowany do wydajnego zwalczania pluskiew, mrówek, a także karaluchów. Nowoczesna formuła środka na pluskwy Effect Microtech CS składa się ze specjalnych mikrokapsułek membranowych. Zamknięty w nich insektycyd uwalnia się przez długi czas zapewniając długotrwały efekt działania nawet do 6 miesięcy od jednorazowego zastosowania.

Microtech CS stanowi rozwiązanie ostateczne. Jego wydłużony czas działania zapewni Ci spokój i długookresowe bezpieczeństwo. Używając preparatu Microtech CS nie musisz się już zamartwiać nawrotem roju insektów. Spraw by nieprzyjemny widok owadów stał się przeszłością, do której nie trzeba będzie już więcej wracać.
Zabójczo efektywny
500ml pozwala zabezpieczyć aż 500m2! Dzięki działaniu choćby do 6 miesięcy preparat na pluskwy Effect Microtech CS jest szczególnie wydajny. Mądrzej jest wykorzystać 100ml koncentratu w mikrokapsułkach (5l gotowego środka), który działa szczególnie długo niżeli 1l preparatu konwencjonalnego, który działa jedynie doraźnie i prędko odparuje. To pokaźna oszczędność! dodatkowo zawarty w preparacie solidny synergetyk PBO wzmacnia działanie substancji czynnych, usprawnia jej wnikanie i rozprzestrzenianie się w trudno dostępnych miejscach. PBO spowalnia odparowanie środka owadobójczego i potęguje przywieranie do powierzchni. Dzięki czemu preparat jest niezwykle sprawny i nie wymaga dodawania już żadnych innych środków uzupełniających jego działanie.klasyczne preparaty nie mogą się równać z mocą Effect Microtech CS. Działają maksymalnie do kilku tygodni i stają się prędko nieskuteczne, nie rozwiązując przy tym źródła problemu. Dzięki użytej membranie zawarte w preparacie substancje czynne uwalniane są powoli, zabezpieczając bronioną powierzchnię. Mikrokapsułki ściśle przylegają do ciała owadów, co w dodatku powiększa produktywność środka owadobójczego. Insekty mogą przenieść śmiercionośny preparat do gniazd dzięki temu mamy pewność że zginie ich więcej. Zwykłe preparaty nie są nam w stanie tego zagwarantować - działają krótkotrwale i doraźnie.
Nagrodzony za swoją progresywność
Środek owadobójczy Effect Microtech otrzymał nagrodę użytkowników mistrzowskich jako najszczególniej progresywny artykuł w branży DDD na prestiżowych targach ConExPest w 2017.

Zwalcza:

- pluskwy
- prusaki
- karaluchy
- mrówki
- rybiki cukrowe
i inne owady pełzające© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.