1kg trutka na szczury, trutka na myszy. ratimor pasta brodifakum. marki Monagro promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 1kg trutka na szczury, trutka na myszy. ratimor pasta brodifakum. marki Monagro oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-95%
1kg Najmocniejsza trutka Ratimor brodifakum.
29.99
Odstraszanie
5kg Najsilniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
164.00
Odstraszanie
25kg Ratimor pasta brodifakum. Mocna, silna trutka na szczury, gryzonie.
665.00
Odstraszanie

Parametry

Producent:Monagro
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis
najlepsza trutka na szczury i myszy. Pasta Ratimor saszetki na szczury z brodifakum.


- 5 razy mocniejsza niż czerwona pasta

- Dzięki swej większej mocy jest w wyniku czego tańsza w użyciu i pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację.

- bardzo szybki efekt: zabójcze działanie już po pojedynczym spożyciu dzięki wysokiej zawartości brodifakum.

- Nie wywołuje podejrzliwości u gryzoni - za prędko działa!

- Saszetki RATIMOR dzięki swojej nieszablonowej soczystości i starannie przypasowanym aromatom najsilniej przyciągają gryzonie.


- Bardziej soczysta i "smaczniejsza" dla gryzoni aniżeli inne trutki!

- najkorzystniejszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!


- Dzięki istotnie gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem poprzez ludzi i zwierzęt domowe


Szybka w działaniu i sprawdzona trutka na gryzonie

Zabójczo produktywne działanie brodifacoum - najmocniejszego środka gryzoniobójczego. Już pojedyncze karmienie rodentycydem wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na szczury Ratimor drugiej generacji jest wyjątkowo silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Jedno "karmienie" wystarcza do tego by trutka na szczury zaczęła działać. Zaleca się sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.


Porównaj moc czerwonej i niebieskiej pasty i sam podejmij decyzję


wydajna trutka na szczury gdy wszystkie inne zawodzą!

PASTA RATIMOR to najskuteczniejsza trutka na szczury, która najsilniej przyciąga gryzonie. Jest o 50% bardziej niebanalna w porównaniu ze zwykłą żywnością. To powoduje, iż sprawdza się najlepiej spomiędzy dostępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w przypadku używania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie zawsze wybiorą RATIMOR.

Szczury i myszy nie przejdą obojętnie obok trutki Ratimor, choćby jeśli w pobliżu jest naturalna żywność!

Miękka przynęta na szczury Ratimor jest efektywna wobec wszelkich gryzoni. Jest to wyjątkowo przydatne w sytuacjach, gdzie jest dostępna naturalna żywność gryzoni. Ze względu na dopełniające tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie chętnie powracają do niej, w związku z czym, jest to efektywny sposób na gryzonie.Z Ratimor oszczędzasz!

Wybierz mocnetrutki na szczury Ratimor mające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na szczury zwykle ostatecznie jest tańsza w stosowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najkorzystniejszych i sprawnych aromatów, które wabią gryzonie. Szczury i myszy wprost nie mogą się oprzeć rodentycydom Ratimor.


najkorzystniejsza trutka na szczury w saszetkach dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

  • skrupulatne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 10g)
  • Monitorowanie obecności gryzoni (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).
  • precyzyjne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.
  • staranne rozliczenie liczba preparatu na zlecenie.
  • Silna trutka na szczury pozwala na wysoką efektywność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.