25kg pokarm dla ptaków uniwersalny. ziarno dla ptaków, mieszanka. marki Odstraszanie promocja 2020

Cena49.75
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Odstraszanie
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Uniwersalny pokarm dla ptaków. Całoroczna mieszanka ziaren dla ptaków.Wysokiej jakości uniwersalny pokarm dla ptaków. Stosownie dobrana mieszanka ziaren to wspaniała karma dla ptaków całoroczna. Pozwoli dokarmiać ptaki poprzez cały rok. Domieszka nasion oleistych zagwarantuje energię zezwalając ptakom przetrwać zimę. Dzięki różnorodnemu składowi ziarno dla ptaków pozwoli Ci na dokarmianie niewiele znaczących ptaków w ogrodzie lub parku tj. Sikorki (bogatka, modra itp.), łuszczaki (dzwońce, trznadle, czyże, jery, grubodzioby i zęby), dzięcioły jak ponadto bażanty i kuropatwy.

Zawartość nasion kukurydzy i zboż iż to najkorzystniejszy zimowy pokarm dla łabędzi oraz kaczek jeśli planujesz ich dokarmianie zimą. Ta karma dla ptaków to zdrowa alternatywa dla chleba, który tak na prawdę szkodzi ptakom.
Podawaj ptakom tylko najkorzystniejszy pokarm!

Ziarno dla ptaków zostało przygotowane z największą dbałością o jakość. Komponenty nie zawierają GMO, a także zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 6 lutego 2012 zostały przebadane pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów i patogenów (bakterii, gdzybów, pleśni itp.). Uzyskana mieszanka dla ptaków ma największy stopień czystości (99,9%) i odpowiednią wilgotność. Dzięki czemu wiesz że pokarm, który podasz ptakom nie jest spleśniały i pozostanie długo świeży.


Dokarmianie ptaków z dziećmi

Dzięki dokarmianiu ptaków Ty, a także dzieci będziecie mogli radować się obserwacją ptaków występujących w ogrodzie i Twojej najbliższej okolicy. Obserwacja ptaków przylatujących do karmnika po jedzenie to genialny sposób wspólnego spędzania czasu. Dokarmianie dzikich ptaków przez dzieci ma wysoki rozmiar edukacyjny i uczy odpowiedzialności. To doskonały sprawdzian dla dziecka przed przygarnięciem zwierząt domowych pod swój dach.


Czym dokarmiać ptaki?

Wybierz pokarm, który ptaki z ochotą zjedzą i nie będzie zalegał długo. Ważne aby karma dla ptaków odpowiadała preferencji i zapotrzebowaniu dietetycznemu i kalorycznemu dokarmianym gatunkom. Należy dbać o odpowiednią jakość pokarmu (nie może być on zjełczały, ani spleśniały). Nigdy nie należy podawać karmy solonej, ziemniaków, zepsutego pieczywa oraz pieczywa robionego na zakwasie. Wykładaj karmę najlepiej w wiszących karmnikach lub karmnikach drewnianych, które łatwo wyczyścić. Regularne czyszczenie miejsc wykładania karmy dla ptaków z wszelkich zanieczyszczeń (odchody ptaków, resztki starego pokarmu itp.) ogranicza ryzyko roznoszenia chorób wśród dokarmianych ptaków.

Dlaczego kupujesz u nas najlepszy pokarm dla ptaków?

- przebadany pod kątem zawartości metali ciężkich, pestycydów, patogenów (bakterii, gdzybów, pleśni itp.)
- najwyższy poziom czystości (99,9%)
- nie gromadzi GMO
- stosowny dla większości gatunków ptaków zimujących w polsce
- świeży, nie spleśniały
- adekwatna wilgotność

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.