500g Trutka na myszy, trutka na szczury. Vaco granulat. (5901821957892) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 500g Trutka na myszy, trutka na szczury. Vaco granulat. (5901821957892) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
500g Trutka na myszy, trutka na szczury. Vaco granulat.
19.99
Odstraszanie
500g Trutka na myszy, trutka na szczury. Vaco trutka zbożowa, zatrute ziarno.
19.99
Odstraszanie

Parametry

Producent:Monagro
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis


skuteczna

- trutka drugiej generacji zawierająca brodifakum 0,05g/kg
- zabójczo efektywna już po pojedynjczym spożyciu
- gotowe do użycia
- posiada bitrex - gorzką substancję zapobiegjącą przypadkowemu spożyciu poprzez ludzi i zwierzęta domowe.
- środek gryzoniobójczy do użytkowania fachowego.

Trutka na myszy i szczury do zwalczania gryzoni. Przeznaczona do wykorzystywania w pomieszczeniach gdzie występują gryzonie. Preparat jest śmiertelny dla szczura i myszy po jednym spożyciu. Preparat powoduje śmierć szkodnika z kilkunasto-godzinnym opóźnieniem, często w oddaleniu od miejsca pobrania co nie stwarza nieufności szkodnika. Nie wywołuje podejrzenia u gryzoni. Szczuy i myszy postrzegają zatrute ziarno jako źródło pokarmu. Już pojedyncze karmienie środkiem gryzoniobójczym wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na myszy i szczury Ratimor jest stanowczo silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Szybka w działaniu

Jednorazowe "karmienie" myszy wystarcza do tego by trutka na szczury zaczęła działać. Producent zaleca sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.