Advion żel na mrówki. środek, preparat, trutka na mrówki 30g. marki No-pest promocja 2019

Cena159.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:NO-PEST
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis
najlepszy środek na mrówki dostępny na rynku. Sposób na mrówki faraona i hurtnicę zwyczajną.

Preparat Advion Mrówki Żel w formie przynęty jest przeznaczony do zwalczania mrówek i działa na osobniki dorosłe. Skutecznie zwalcza wszystkie główne gatunki mrówek, także gatunki preferujące pokarm bogaty w cukier. Wykazuje wysoką sprawność w zwalczaniu mrówek faraona i najistotniej popularnej "czarnej mrówki" czyli hurtnicy zwyczajnej.

progresywny środek na mrówki wykorzystujący postępową technologię!
Preparat działa wybiórczo tylko na owady. Substancja czynna nie działa wobec ssaków, co zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach publicznych. Jako jeden z niewielu środków owadobójczych Advion Mrówki jest dopuszczony do używania w zakładach przetwórstwa spożywczego. Preparat zostaje aktywowany tylko przez unikalne enzymy trawienne owada i wówczas staje się zabójczo produktywny. Po zjedzeniu przynęty śmierć owadów następuje po pewnym czasie, na skutek czego opóźnionego działania indoksakarbu. Mrówki po spożyciu żelu powracają do swoich kryjówek, gdzie przenoszą preparat na inne osobniki, widocznie obniżając stopień infestacji. Zapewne widziałeś nie raz jak robotnice zdobywają pokarm i dzielą się nim z pozostałymi mrówkami w kolonii? To zjawisko (trofalaksja) wykorzystuje ten preparat. Mrówki trują się na wzajem! Wyręczają Cię. Czy to nie przebiegłe? Więcej o działaniu Advion mrówki dowiesz się tutaj.

Zwalcza całe kolonie mrówek!

poprzez odżywianie przynęta przekazywana jest osobnikom odpowiedzialnym za reprodukcję kolonii, co prowadzi do śmierci królowej i zupełnie likwiduje infestację. Wykorzystanie preparatu Advion żel na mrówki pomoże pozbyć się kolonii mrówek w ciągu kilku dni po zastosowaniu żelu zgodnie z instrukcją użycia.

właściwości

- szczególnie silna formuła zwalczająca dużo gatunków mrówek
- komfortowa i prosta forma aplikacji
- Długi czas działania
- Efekt przenoszenia trutki do mrowiska poprzez dorosłe osobniki
- produktywną przynętę, dzięki której mrówki ochoczo spożywają trutkę
- Szwajcarska jakość


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.