Armatka hukowa guardian 2 + wysoki stojak obrotowy. marki Gepaval promocja 2021

Cena1659.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:GEPAVAL
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Armatka hukowa Guardian 2

Odstraszacz zwierząt (ptaków, dzików, lisów, jeleni itp.) Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 to rozwiązanie, które pozwala zredukować szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. Będące rezultatem żerowania dzikich zwierząt. Armatki hukowe Guardian 2 to innowacyjne urządzenia hiszpańskiego producenta znajdujące znaczne wykorzystanie w odstraszaniu zwierząt w sadach czereśniowych i wiśniowych, z upraw aronii i innych plantacji, których plony zmniejszają żerujące ptaki. Armatka hukowa pozwala kołom łowieckim i nadleśnictwom na sprawną ochronę pól uprawnych i upraw leśnych poprzez co redukują szkody wyrządzne poprzez zwierzynę leśną czarną (dziki) i płową.

Jeśli:

- Masz problem ze szpakami?

- Szukasz sposobu na gawrony i kruki?

- Szukasz sposobu jak odpędzić dziki niszczące uprawy i buchtujące pola?

- Liczysz straty w sadach, bo ptaki zjadają czereśnie?

Armatka hukowa Guardian 2 jest rozwiązaniem, które kompleksowo rozwiązuje problemy, swym szerokim użyciem, gdy widoczne jest sprawne odstraszanie zwierząt na powierzchniach wielkoobszarowych.

Sposób działania:

Odstraszacz hukowy typu armatka zasilany jest gazem propan-butan. Ma elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania (urządzenie uruchamiamy poprzez odkręcenie zaworu na butli, wyłączamy przez zamknięcie dopływu gazu). Armatka hukowa jest ocynkowana i na dodatek malowana, co czyni ją niepodatną na wszelkie warunki atmosferyczne. Głośność strzału hukowego odstraszacza zwierząt regulujemy poprzez wysunięcie albo wsunięcie teleskopowej lufy armatki. Głośność maksymalna to około 120 decybeli. Częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut. W naszej ofercie występują zróżnicowane typy i modeli armatek hukowych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą odstraszaczy hukowych i akcesorii TUTAJ.

stabilny stojak w pakiecie (razem taniej):

Stojak do armatki hukowej Guardian 2. Unosi urządzenie o 1,5m. Pozwala na pełne zastosowanie potencjału armatki hukowej. Wyżej umieszczona armatka ma obszerniejszy zasięg dźwięku, to doskonałe rozwiązanie w sadach, na plantacjach czy uprawach leśnych, gdzie wyraźne jest żeby dźwięk rozchodził się po obfitej powierzchni na większe odległości. Użycie stojaka istotne jest na dodatek w miejscach, gdzie nieraz zalega woda, gdzie grunt jest nierówny - stojak pozwala ustabilizować urządzenie, pełniąc rolę zrównoważonego statywu. Podstawy każdej nogi stojaka zakończone są ostrymi grotami, co pozwala wbić stojak stabilnie w grunt. Nogi stojaka są teleskopowe, wyekwipowane w śruby regulacyjne, co zezwala na dobranie wysokości zależnie od potrzeb.


Dodatkowa opcja:
Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Uzupełnieniem zestawu jest zegar (timer), który pozwala programować odstraszacz hukowy, aby działał w określonych godzinach. Jest polecany, gdy nie ma zapotrzebowania, by GUARDIAN-2 pracował przez 24 godziny na dobę (np. Gdy ptaki albo inna zwierzyna żerują wyłącznie w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu).
komplet gromadzi:
- armatka hukowa GUARDIAN-2,
- wąż zasilający z reduktorem do butli (charakterystyczna butla 11kg),
- niski stojak,
- wysoki stojak (1,50 m)
- w zestawie nie ma butli.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.