Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę promocja 2021

Cena990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:GEPAVAL
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Armatka hukowa na gaz LPG Guardian 2 do odstraszania ptaków, dzików, jeleni, saren


Guardian 2 to wysokiej jakości armatka hukowa zasilana butlą z gazem LPG PROPAN-BUTAN. Armatki hukowe to mistrzowskie hukowe odstraszacze użytkowane przez rolników, leśników, zarządców stawów do odstraszania dzików, jeleni, saren, wydry, szpaków, kormoranów, mew oraz innych dzikich ptaków i ssaków wyrządzających szkody. Armatka Guardian 2 posiada elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania. Sposób włączenia jest szczególnie prosty - starczy odkręcić zawór na butli. Wyłączamy przez zamknięcie dopływu gazu.

Armatka jest produkowana ze stali ocynkowanej i została dodatkowo pomalowana dzięki czemu jest niezwykle twała, odporna na korozję i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Odstraszacz zwierząt (ptaków, dzików, lisów, jeleni itp.) Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 to kompleksowe i niejednokrotnie jedyne rozwiązanie problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. Będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt. Urządzenie doświadczonego hiszpańskiego producenta stosowane jest na całym świecie przez przez rolników do przepędzania ptaków z sadów czereśniowych i wiśniowych, upraw aronii i innych owoców, których plony zmniejszają żerujące ptaki. Armatka hukowa to częste rozwiązanie dla kół łowieckich i nadleśnictw do ochrony pól uprawnych i upraw leśnych przed szkodami wyrządznymi przez zwierzynę leśną czarną (dziki) i płową.Jak działa armatka hukowa Guardian 2?


Urządzenie zasilane jest gazem propan-butan. Ma elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania (urządzenie uruchamiamy przez odkręcenie zaworu na butli, wyłączamy przez zamknięcie dopływu gazu). Armatka hukowa jest ocynkowana i na dodatek malowana, co czyni ją wytrzymałą na wszelkie warunki atmosferyczne. Głośność strzału hukowego odstraszacza zwierząt regulujemy poprzez wysunięcie albo wsunięcie teleskopowej lufy armatki. Głośność maksymalna to około 120 decybeli. Częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut. W naszej ofercie występują rozmaite warianty i modeli armatek hukowych.

Bezobsługowa praca urządzenia:
Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, by włączyć dopływ gazu? Rozwiązaniem jest zegar (timer), który samoczynnie włączy i wyłączy urządzenie w określonych godzinach. Nie musimy wtedy otwierać i zamykać ręcznie dopływu gazu, automat zrobi to za nas. Jest sugerowany, gdy nie ma zapotrzebowania, aby GUARDIAN-2 pracował poprzez 24 godziny na dobę (np. Gdy ptaki albo inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu). Drobny czas, który musi upłynąć od momentu włączenia urządzenie do wyłączenia to 10 godzin, maksymalny to 19 godzin. Przystępny osobno w ofercie naszego sklepu TUTAJ.
zestaw zawiera:
- armatka hukowa GUARDIAN-2,
- wąż zasilający z reduktorem do butli (charakterystyczna butla 11kg),
- niski stojak,
- w pakiecie nie ma butli.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.