Balsam kojący . na ugryzienie, ukąszenie komara. marki Mugga promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Balsam kojący . na ugryzienie, ukąszenie komara. marki Mugga oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Mugga Spray 9,5% DEET Środek na komary. Preparat na kleszcze.
19.99
Odstraszanie
Balsam kojący Mugga. Na ugryzienie, ukąszenie komara.
39.99
Odstraszanie

Parametry

Producent:Mugga
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Sprawdzony sposób na komary

Repelent na komary Mugga Spray to sprawny sposób na komary który rozwiąże problem z komarami. Oferowany przez nas preparat na komary to oryginalny towar belgijskiej marki Mugga. Repelent na komary Mugga gwarantuje długotwałą ochronę przed komarami i innymi owadami. Odstraszacz komarów Mugga spray na komary został wielekrotnie przebadany pod względem efektywności na odstraszanie komarów. Środek na komary Mugga Spray może być wykorzystywany jednocześnie w klimacie umiarkowanym jak i tropikalnym. Repelent na komary Mugga posiada substancję DEET na komary w stężeniu 9,5%. Preparaty Mugga to rozwiązanie dla osób cierpiące na uczulenie na komary a solidnie na uczulenie na ukąszenie komara. Po zaimplementowaniu środków zawierających DEET komary nas unikają poprzez co nie dochodzi do bolesnych, swędzących ukąszeń.Deet na komary

Deet na komary naturalny związek chemiczny wykorzystywany jako środek odstraszający komary. DEET na komary pozostał opracowany przez amerykańskich chemików przede wszystkim na użytek armii amerykańskiej w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi śmiertelne choroby. DEET na komary jest substancją odstraszającą komary formujejąc wyjątkowo nieprzyjemny aromat wokół powierzchni bronionej środkami z jej zawartością. Liczne badania prowadzone w głównej mierze w latach 90-tych, a także na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET na komary jako sprawną metodę ochrony przed insektami ze wszystkich dopuszczonych do powszechnego wykorzystywania. Deet na komary jest niegroźny dla człowieka oraz zwierząt domowych.

wykorzystanie preparatu na komary

Repelent na komary Mugga polecamy wszystkim osobom którym zależy na pewnej i wydajnej ochronie przeciw komarom. Odstraszacz komarów Mugga Spray może być z powodzeniem użytkowany m.in:

- przy stałym kontakcie fizyczynym z owadami: myśliwi, wędkarze, służba leśna, żółnierze,
- przez osoby intensywnie spędzają czas na łonie natury: sportowcy, rowerzyści, biegacze, itp.,
- podczas wakacyjnych wypraw pod namiot, grill, ognisko, jezioro, morze itp,
- w trakcie wypraw w tropiki: turyści w trakcie podróży tropikalnych

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.