Drewniany karmnik dla ptaków do powieszenia. karmidło dla ptaków z drewna. marki Trixie promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:TRIXIE
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Drewniany karmnik dla ptaków do powieszenia. Karmidło dla ptaków z drewna cedrowego + GRATIS - Książeczka o świadomym dokarmianiu ptaków!

Karmnik dla ptaków z drewna cedrowego w formie karmidła do powieszenia. Stworzony z wysokiej jakości drewna cedrowego, które charakteryzuje znaczna wytrzymałość na warunki atmosferyczne i szkodniki (korniki itp.). To wyśmienita alternatywa dla plastikowej tuby na ziarno dla ptaków. Krystaliczna obustronnie szyba plexi iż ptaki mogą dojrzeć pożywienie z daleka, ochoczo go odwiedzając.
Ściągany daszek proste kompletowanie pokarmu dla ptaków od góry. Budowa karmnika dla ptaków broni pokarm przed warunkami atmosferycznymi i skażeniami powietrza, dzięki czemu ziaro dla ptaków zachowuje świeżość i pozostaje atrakcyjne dla ptaków. Dzięki zamknięciu w środku karmnika, biesiadujące przy nim ptaki nie zanieczyszczają kałem pokarmu co znacznie ogranicza ryzyko przenoszenia chorób pomiędzy nimi.
Karmnik na pokarm dla ptaków posiada 2 poziomy żerdek i 4 otwory do pobierania ziarna poprzez ptaki. Mimo tym ułatwieniom, dużą zaletą karmnika jest jego selektywność. To karmnik dla znikomych ptaków. Ze względu na jego konstrukcję z karmnika mogą korzystać jedynie małe ptaki jak np. Sikorki, dzwońce, kowaliki, czyże, trznadle, wróble itp.. Szerokie ptaki tj. Gołębie, sroki i gawrony nie mogą się utrzymać na takim podwieszanym karmniku.mocne strony drewnianego karmidła dla ptaków

- estetyczne i konkretne wykonanie z drewna cedrowego
- ogranicza marnowanie ziarna
- jest higieniczny - ptaki podczas dokarmiania nie zanieczyszczają pokarmu kałem
- wyjątkowo nietrudny do napełnienia pokarmem
- posiada specjalną stalową linkę do zawieszenia (nierdzewną)
- żerdki i otwory pozwalają ptakom spokojnie sie ich złapać i pobierać pokarm
- ptaki to wzrokowce - transparentna szybka plexi pozwala ptakom dojrzeć pokarm
- ziarno dla ptaków samo się dozuje
- pozwala zachować odpowiednią wilgotność pokarmu dla ptaków i izoluje ziarno od skażeń powietrza

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.