Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki. promocja 2020

Cena199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:LEAVEN
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Birdchaser - najlepszy dźwiękowy odstraszacz ptaków w swoim przedziale cenowym!

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser to urządenie odsytaszające ptaki takie jak: wróble, szpaki, mewy, dzięcioły, jaskółki, gołębie i inne. Odstraszacz na ptaki Birdchaser działa w dwóch trybach odstraszania: Auto i PIR. Elektroniczny odstraszacz ptaków symuluje naturalne odgłosy ptaków drapieżnych (krzyki): atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, przepłaszając w ten sposób inne ptaki, które nie są mile widziane.

Dźwiękowe odstraszanie ptaków

Ta naturalna i sprawna metoda jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego, a zarazem nie stanowi obciążenia dla ludzi i zwierząt domowych. W dodatku można ją produktywnie wykorzystywać w stosunku do niewielkich gryzoni, które także boją się odgłosów ptaków drapieżnych. Birdchaser to sprawdzone urządzenie do odstraszania ptaków posiadające pozytywne opinie. Wielu rolników używa go z powodzeniem jako odstraszacz szpaków, chwaląc jego działanie.Jak działa dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser?

Odstraszacz ptaków z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR pasuje dodatkowo idealnie do użycia jako alarm. Sensor ruchu rejestruje ruch włamywacza, aktywując odgłosy symulujące krzyk ptaków drapieżnych. Głośność dostosowywana jest pokrętłem.

Tryb pracy na fotokomórkę PIR: Urządzenie emituje odgłosy ptaków drapieżnych, jeżeli jakiś ptak albo ssak wyszuka się w odległości 10 m i w promieniu 130 poziomów. W ustawieniu tym dioda kontrolna świeci na stałe. Głośność można dowolnie regulować.

Tryb pracy Auto: samoczynny tryb pracy powoduje emitowanie odgłosów ptaków drapieżnych w ustawionych odstępach czasu (od 5 do 30 minut). Odstępy te można dowolnie regulować przy pomocy pokrętła. Im dłuższy jest wybrany cykl emitowania odgłosów, tym mniejsza jest częstość migotania diody LED. Głośność można dowolnie regulować.

Jak odstraszyć ptaki odgłosami ptaków drapieżnych?

Dźwiękowe systemy odstraszania ptaków symulują naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, płosząc w ten sposób inne ptaki.powiększyć sprawność działania urządzenia należy zmieniać co jakiś czas jego położenie i właściwości działania. Najkorzystniejsze efekty płoszenia uzyskuje się w połączeniu z wizualnymi metodami odstraszania ptaków, na przykład z makietami ptaków drapieżnych, balonami stresowymi, taśmami hologramowymi itp. Pamiętajmy, iż nie w każdym miejscu odstraszacze akustyczne będą wydajne! Odradzamy montaż w miejscach gniazdowania i rozmnażania. Ptasia determinacja do powrotu w te miejsca jest na bardzo wysokim poziomie.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.