Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki. promocja 2019

Cena189.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:LEAVEN
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Birdchaser - najlepszy dźwiękowy odstraszacz ptaków w swoim przedziale cenowym!

Odstraszacz ptaków Birdchaser sprawnie płoszy takie ptaki jak: wróble, szpaki, mewy, dzięcioły, jaskółki, gołębie i inne. Odstraszacz na ptaki Birdchaser działa w dwóch trybach odstraszania: Auto i PIR. Elektroniczny odstraszacz ptaków symuluje naturalne odgłosy ptaków drapieżnych (krzyki): atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, przepłaszając w ten sposób inne ptaki, które nie są mile widziane.

Dźwiękowe odstraszanie ptaków

Ta naturalna i wydajna metoda jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego, a zarazem nie stanowi obciążenia dla ludzi i zwierząt domowych. Ponadto można ją wydajnie wykorzystywać w stosunku do małych gryzoni, które dodatkowo boją się odgłosów ptaków drapieżnych. Birdchaser to sprawdzone urządzenie do odstraszania ptaków posiadające pozytywne opinie. Wielu rolników używa go z powodzeniem jako odstraszacz szpaków, chwaląc jego działanie.Jak działa dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser?

Odstraszacz ptaków z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR pasuje również nadzwyczajnie do zastosowania jako alarm. Detektor ruchu rejestruje ruch włamywacza, aktywując odgłosy symulujące krzyk ptaków drapieżnych. Głośność dostosowywana jest pokrętłem.

Tryb pracy na fotokomórkę PIR: Urządzenie emituje odgłosy ptaków drapieżnych, jeżeli jakiś ptak lub ssak odszuka się w odległości 10 m, a także w promieniu 130 stopni. W ustawieniu tym dioda kontrolna świeci na stałe. Głośność można dowolnie regulować.

Tryb pracy Auto: samoczynny tryb pracy powoduje emitowanie odgłosów ptaków drapieżnych w ustawionych odstępach czasu (od 5 do 30 minut). Odstępy te można dowolnie regulować przy pomocy pokrętła. Im dłuższy jest wybrany cykl emitowania odgłosów, tym mniejsza jest częstość migotania diody LED. Głośność można dowolnie regulować.

Jak odstraszyć ptaki odgłosami ptaków drapieżnych?

Dźwiękowe systemy odstraszania ptaków symulują naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, płosząc w ten sposób inne ptaki.zwiększyć skuteczność działania urządzenia należy zmieniać co jakiś czas jego położenie i właściwości działania. Najkorzystniejsze efekty płoszenia uzyskuje się w połączeniu z wizualnymi metodami odstraszania ptaków, na przykład z makietami ptaków drapieżnych, balonami stresowymi, taśmami hologramowymi itp. Pamiętajmy, że nie w każdym miejscu odstraszacze akustyczne będą efektywne! Odradzamy montaż w miejscach gniazdowania i rozmnażania. Ptasia determinacja do powrotu w te miejsca jest na niezwykle wysokim poziomie.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.