Elektromagnetyczny odstraszacz myszy i szczurów. Pest-X 300.1. (3800208581212) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:PEST-X
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisElektromagnetyczny odstraszacz myszy

Elektromagnetyczny odstraszacz myszy Pest-X to produktywny sposób by pozbyć się gryzoni z domu. Urządzenie zmienia istniejące pole elektromagnetyczne w domowym okablowaniu elektrycznym, sięgając głęboko w ściany, komory, szafy i szczeliny. Sięga tam, gdzie nie sięgają ultradźwięki dlatego odstraszacz na myszy elektromagnetyczny Pest-X E jest wspaniałym uzupełnieniem odstraszaczy ultradźwiękowych. Urządzenie zaburza wrażliwe zmysły szkodników wytwarzając środowisko, gdzie ciągle odczuwają niepokój i posiadają problem z orientacją. Elektromagnetyczny odstraszacz gryzoni to wydajna metoda zwalczania myszy i szczurów.

impulsy elektromagnetyczne wysyłane do okablowania przenoszą się przez ściany

Pozwala stworzyć istotnie niekorzystne dla gryzoni środowisko i zmusza je do opuszczenia pomieszczeń. Elektromagnetyczny odstraszacz myszy i szczurów Pest-X zasilany jest przez gniazdko 230V przez co jego montaż realny jest niemal w dowolnym miejscu.

Myszy i szczury wchodzą do domu? Może jesteś właścicielem sklepu lub restauracji i nie chcesz aby zatrutegryzonie leżały w poblizu Twojego lokalu? Odstraszanie szczurów i myszy przy pomocy ultradźwięków to sprawdzona od lat metoda zwalczania gryzoni.

Zbezpiecza: domy, strychy, poddasza, piwnice, garaże - miejsca zadaszone

Miejce montażu: w miejscach narażonych na wnikanie gryzoni.

Odstrasza: myszy, szczury© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.