Odstraszanie Karmnik dla ptaków na okno, szybę. pokarm 1kg gratis. (5905279974012) promocja 2020

Cena24.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Odstraszanie
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisKarmnik dla ptaków na okno, szybę. Karmidło na dla ptaków na balkon.

Dokarmianie ptaków i ich obserwacja jeszcze nigdy nie były tak proste. Dzięki karmnikowi na okno nieznaczny Ornitolog, który wykonany jest z transparentnego plastiku ptaki będą dosłownie zaglądać do Twojego pokoju.

To doskonała okazja by pomóc ptakom w zimie i z bliska poznać niemało gatunków ptaków żyjących w Polsce bez zapotrzebowania posiadania lornetki czy lunety.

Rozwijaj pasję i wrażliwość na przyrodę u dzieci

mały ORNITOLOG to wspaniały podarunek dla dziecka interesującego świata! Karmnik pozwala dziecku poznać bliżej naturalny świat ptaków! dodatkowo jako gratis w paczce znajdziesz załączony poprzez nas MINI ATLAS PTAKÓW. Dzięki atlasowi Twoje dziecko pozna niemało gatunków ptaków żyjących w Polsce i samodzielnie albo z Twoją pomocą zidentyfikuje te odwiedzające wasze okno! Regularne dokarmianie pomaga uczyć dzieci odpowiedzialności. To nadzwyczajny sprawdzian przed przygarnięciem do domu zwierząt domowych.

Karmnik na okno jest wyjatkowo prosty do zamocowania i nieskomplikowany w czyszczeniu. Karmidło starczy przymocować za pomocą przyssawek do umytej wcześniej szyby i wsypać pokarm dla ptaków, który dostajesz od nas GRATIS (1kg)! Karmnik ponadto haczyk do zawieszenia kuli tłuszczowej lub słoninki. Dzięki haczykowi karmnik może być jeszcze zawieszony np. Na gałęzi. Oprócz estetycznego wyglądu, karmnik wyekwipowany jest w żerdkę, na której mogą siadać ptaki! Karmidło produkowane jest z klarownego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego niepodatnego na warunki atmosferyczne!


Dlaczego karmnik dla ptaków na okno, balkon?

- najlepszy pomysł na podarek dla dziecka, które ciekawi świat
- gratis atlas ptaków!
- gratis 1kg najlepszego pokarmu dla ptaków na zimę!
- ptaki to wzrokowce - przejrzysty karmnik z widocznym ziarnem zwabi ptaki, które będziesz obserwować
- wyjątkowo łatwy do napełnienia pokarmem
- wytworzony z wytrzymałego tworzywa sztucznego
- posiada specjalny uchwyt, dzięki temu można go zawiesić© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.