Kretołap - pirotechniczne urządzenie do zwalczania kretów marki Target promocja 2019

Cena279.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Target
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis
Kretołap Nr 1 w efektywności

urządzenie pirotechniczne do zwalczania kretów
Kretołap jest produktem nr 1 sprzedaży we Francji w zwalczaniu kretów.

Zapraszamy do obejrzenia pokazowego filmu: http://www.detaupeur.com/


Kret poszukując pokarmu kopie tunele, średnia długośc tuneli wykonanych poprzez jednego kreta, sięga 250m. Szkody wyrządzone przez kreta mogą być spore, podczas jednego sezonu kret może wykopać choćby 50 kretowisk.

Kopce kreta które powstają w naszych ogródkach to nie lada wyzwanie dla każdego właściciela ogrodu. Sposobów na pozbycie się niepożądanego osobnika z naszego ogródka jest naprawdę niemało. Skuteczność różnorodnych metod zależy od wielu czynników takich jak np. Typ gleby, pora roku itp. Urządzenie Kretołap skuteczne pozbycie się kreta w każdej sytuacji, niezależnie od jakichkolwiek zewnętrznych czynników.


Urządzenie wykorzystuje typowe zachowanie kreta, który w ciągu 24-48 godzin powraca do odsłoniętej dziury w kretowisku, aby zatkać dochodzące z otworu powietrze. W momencie wypchnięcia ziemi na powierzchnię pułapka aktywuje się, następuje wybuch petardy umieszczonej w tunelu i w konsekwencji pozbywamy się kreta.


Zasada działania urządzenia jest prosta, jej założenie zajmuje zaledwie 1 minutę
przejrzyj film: Sposób na kreta

Wskazówki dotyczące założenia pułapki:

  • zakładając pułapkę, omijaj najświeższego kopca, ponieważ kret nanosi tam ilość ziemi która może zamknąć komin kretowiska - może to wpłynąć na wydajność wybuchu
  • zadbaj o nieuszkodzenie dziury, czym mniejsza ingerencja w pierwotny stan tunelu, tym skuteczniejsze działanie pułapki
  • pamiętaj o tym by dziura pozostała otwarta, jeżeli jest zapchana ziemią, możesz otworzyć ją za pomocą ostrza Kretołapa
  • do założenia pułapki, wybieraj kopce w centrum atakowanej powierzchni, kopce na jej obrzerzach są rzadziej odwiedzane poprzez kretaJak długo pułapka musi pozostać w ziemi?

Warto pozostawić pułapkę na 2, maksymalnie 3 dni, ponieważ kret przemieszcza się tunelami 2-3 razy dziennie. Następnie należy wybrać inne kretowisko.pakiet mieści:

1 kretołap, 5 petard, 1 tester na baterie, 2 dźwignie i podręcznik dla użytkownika.

Gwarancja 2 lata
dokument CE