Mugga strong spray 50% deet. preparat na komary i kleszcze. (5411649089861) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Mugga strong spray 50% deet. preparat na komary i kleszcze. (5411649089861) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Mugga Strong Spray 50% DEET. Środek na komary i kleszcze.
34.99
Odstraszanie
-19%
Mugga Strong Spray 50% DEET. Środek na komary tropikalne.
34.99
Odstraszanie
Środek na komary Mugga Strong Spray 50% DEET.
42.99
Odstraszanie

Parametry

Producent:Mugga
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Pewny sposób na owady tropikalne

Oferowany przez nas produkt to w 100% oryginalny środek na komary (oraz inne owady) znanej belgijskiej firmy MUGGA! Mugga Strong Spray to komfortowy w aplikacji, wysoce efektywny repelent na komary tropikalne. Mugga Strong Spray mieści komponent szerzej znany jako DEET w wyjątkowo wysokim stężeniu aż 50%! element ten wydajną i długotrwałą ochronę przed komarami i innymi owadami owadami tropikalnymi. Repelent na komary tropikalne Mugga Strong Spray przyjemny dla ludzi , a także nie brudzi ubrania. Gdy wybieramy się do ciepłych krajów, zwłaszcz tropikalnych czyha na nas sporo nibezpieczeństw, w tym roznoszące groźne choroby owady tropikalne. Malaria, wirus zika, żółta febra to jedynie nieliczne z nich roznoszone poprzez komary tropikalne i inne owady egzotyczne w tym coraz powszechniej występujące już na południu Europy komary tygrysie. Nie pozwól zepsuć sobie długo planowanego wyjazdu - środki na komary Mugga to specjalistyczna formuła odstraszająca komary, kleszcze i inne owady tropikalne. Efektywność działania preparatów Mugga pozostała potwierdzona wieloma badaniami na świecie i w Polsce. Atest PZH HŻ/03360/96. Wydajna ochrona przed wirusem zika.Czym jest DEET?
DEET to ekologiczny związek chemiczny wykorzystywany jako środek odstraszający owady. DEET został opracowany przez amerykańskich chemików na ogół na użytek armii amerykańskiej w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi śmiertelne choroby. DEET jest substancją odstraszającą owady wytwarzając niezwykle nieprzyjemny aromat wokół powierzchni chronionej środkami z jej zawartością. Liczne badania prowadzone na ogół w latach 90-tych, a także na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET jako sprawną metodę ochrony przed insektami ze wszelkich dostępnych do powszechnego użytkowania. Substancja ta jest niegroźna dla zdrowia człowieka.

zastosowanie preparatu na komary

Repelent na komary tropikalne Mugga polecamy wszystkim osobom którym zależy na pewnej i skutecznej ochronie na kleszcze. Odstraszacz kleszczy Mugga Roll On może być z powodzeniem użytkowany m.in:

- przy stałym kontakcie fizyczynym z owadami: myśliwi, wędkarze, służba leśna, żółnierze,
- przez osoby energicznie spędzają czas na łonie natury: sportowcy, rowerzyści, biegacze, itp.,
- w trakcie wakacyjnych wypraw pod namiot, grill, ognisko, jezioro, morze itp,
- w trakcie wypraw w tropiki: turyści w trakcie podróży tropikalnych.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.