Odstraszacz gryzoni do samochodu. Odstraszacz myszy Kemo M094N., M094 promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094N to gwarancja niesamowicie produktywnej ochrony przed szkodnikami, takimi jak gryzonie, kuny, insekty, psy, koty, pełzające pasożyty czy ptaki. Każdy użytkownik odstraszacza może czuć się bezpieczny, dzięki zaimplementowaniu ultradźwięków całkowicie nieszkodliwych dla człowieka, lecz nieprzyjemnych i uciążliwych dla zwierząt. Na dodatek jego dużą zaletą jest dowolność w konfiguracji, dzięki załączonym do zestawu 4 głośnikom, które umożliwią rozkład dźwięku choćby do 50 metrów.

Wielozadaniowy generator dla najszczególniej wymagających

Dużą zaletą odstraszacza ultradźwiękowego Kemo MO94 jest jego wielozadaniowość oraz wielofunkcyjność, ponieważ każdy pragnący skutecznej ochrony przed szkodnikami, stosując przeróżne konfiguracje załączonych głośników piezoelektrycznych, może równocześnie zabezpieczać swój samochód przed gryzoniami, kunami i kotami oraz bronić swój ogród przed ptactwem i insektami. Generator ultradźwiękowy przodującej na rynku niemieckiej firmy to również gwarancja wysokiej jakości i wydajności, ponieważ prócz ochrony otwartych przestrzeni i obiektów zamkniętych zagwarantuje niski pobór energii elektrycznej. Energooszczędność to ogromna zaleta dla każdego, kto pragnie bezpieczeństwa, ponosząc minimalne koszta używania.

Generator ultradźwiękowy gwarancją sprawności

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094, dzięki emitowaniu donośnych, a także intensywnych dźwięków z dodatkowymi niesłyszalnymi dla ludzkiego ucha ultradźwiękami zagwarantuje nam ochronę przed niepożądanymi szkodnikami. Dodatkowo jego dużą zaletą jest znaczny zakres częstotliwości od 10 do 40 kHz, które możemy dowolnie regulować. Załączone do zestawu cztery piezoelektryczne głośniki z aluminiową membraną kopułkową gwarantują dużą swobodę w rozkładzie dźwięku, ponieważ możemy umieścić je w dowolnym miejscu znajdującym się na odległości do 50 metrów od głównej centrali.

Specyfikacja technologiczna urządzenia:

 • Zasilanie: napięcie stałe od 12 do 15V. Realne zastosowanie zasilania z akumulatora lub zasilacza sieciowego
 • pobór prądu: energooszczędny, a także pobierający 50 mA przy 12V
 • Częstotliwość ultradźwięku: od 10 do 40 kHz
 • Ciśnienie akustyczne: około 100 dB
 • Zasięg głośnika: 40m2 pod kątem 140st. W wnętrza zamkniętych oraz 8m na otwartej przestrzeni
 • Kąt promieniowania: 140°
 • rozmiary: 60 x 45 x 23 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Gwarancja: 24 miesiące

Zawartość zestawu:

 • Instrukcja Obsługi PL
 • Generator M094
 • 4 x głośnik piezo
 • Dowód zakupu

W komplecie nie ma przewodów do głośników, należy je zakupić we własnym zakresie wedle potrzeby.

Ciekawostka: odstraszacz M094 jest szczególnie modny do odstraszania gnieżdżących się ptaków pod dachami budynków mieszkalnych, wyjątkowo szpaków i wróbli. W związku z tym że głośnikiem możemy wejść bezpośrednio w miejsca gnieżdżenia się ptaków nie narażamy siebie oraz sąsiadów na nieprzyjemny dźwięk tak jak przy odstraszaniu ogólnym. A należy wiedzieć o tymw sytuacji odstraszania ptaków dźwięk jest słyszalny dla ucha ludzkiego, ponieważ jest to częstotliwość poniżej 20kHz.