Leaven Odstraszacz karaluchów ultrasonic attack wave pestrepeller. sposób na karaluchy i prusaki. (4717535499280) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Leaven Odstraszacz karaluchów ultrasonic attack wave pestrepeller. sposób na karaluchy i prusaki. (4717535499280) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Odstraszacz karaluchów Ultrasonic Attack Wave Pestrepeller.
129.00
Odstraszanie
Odstraszacz myszy, gryzoni Ultrasonic Attack Wave.
129.00
Odstraszanie

Parametry

Producent:LEAVEN
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

Skuteczność działania

Odstraszacz kun Ultrasonic Attack Wave Pestrepeller pozwala na zabezpieczenie sporych powierzchni (500m2) przed niepożądaną obecnością szkodników. Odstraszacz kun i myszy skuteczne ograniczenie rozprzestrzeniania się myszy, szczurów, kun, łasic oraz większości owadów takich jak pchły, karaluchy, mrówki, świerszcze itp. Odstraszanie ultradźwiękami jest postępową metodą odstraszania która zasadniczo akcentuje się swoją efektywnością na tle innych metod walki ze szkodnikami.

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Elektroniczny odstraszacz myszyjest bezpieczny i nieszkodliwy dla odstraszanych zwierząt. Emitowane ultradźwięki są dla nich niegroźne, nie wyrządzają im w żaden sposób krzywdy. Badania laboratoryjne wykazują iż elektroniczny odstraszacz kun i myszy powoduje im uczucie wielkiego dyskomfortu, w rezultacie czego zmusza je do zmiany miejsca przebywania. Urządzenie emituje zmienne częstotliwości w zakresie od 30,000 Hz do 65,000 Hz. Wysokie ciśnienie akustyczne pozostaje poza sferą słyszalności ludzi i większości zwierząt domowych takich jak koty, psy, ptaki. Ultradźwięki nie kolidują w dodatku z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na prace elektronicznych systemów antywłamaniowych, czujkaów ognia i dymu, symulatorów serca, aparat słuchowych i innych sprzętów elektronicznych.

Zasięg działania

Odstraszacz kunzostał zaopatrzony w dwa produktywne generatory o wysokiej częstotliwości, przetwornik oraz podwójny głośnik. Połączenie tych elementów umożliwia intensywną i agresywną emisję ultradźwięków o ciśnieniu akustycznym dochodzącym do 130 dB.

Elektroniczny odstraszacz kun eksponuje się na tle konkurencyjnych produktów zasięgiem odstraszania które zezwala na zabezpieczenie choćby 500 m² powierzchni. Należy pamiętać o nieumieszczaniu odstraszacza bezpośrednio na wykładzinach oraz miękkich powierzchniach które absorbują ultradźwięki. Odstraszacz na myszy i kuny powinien mieć też możliwość luźnej emisji fal dźwiękowych, przedmioty takie jakie meble, ściany nie przepuszczają ultradźwięków.atrybuty:

- nowoczesna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- wydajnie odstrasza gryzonie i robaki,
- odstraszacz jest w stanie zabezpieczyć choćby 500 m² powierzchni,
- znikomy zużycie prądu wynoszący 1,5 W.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.