Dystrybutor - grekos Odstraszacz kun degrade 370m2 (vs-361) promocja 2019

Cena138.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Dystrybutor - Grekos
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

ORYGINALNY MODEL ULTRADŹWIĘKOWY
Ultrasonic Pest Repeller 360 DEGRADE (VS-361)
WERSJA 2019

Odstrasza kuny i zwierzęta łasicowate

Ultradźwiękowy odstraszacz "Ultrasonic Pest Repeller 360degrade" Jest jednym z najmocniej nowoczesnych urządzeniem z całej serii odstraszaczy. Dzięki nad wyraz wysokiemu zakresowi częstotliwości i funkcjom samoczynnej zmiany częstotliwości i "omiatania" terenu wydajnie szkodniki odziaływuje na takie szkodniki jak: kuny, Łasice, myszy, szczury, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszystkiego typu robactwo. Jest produktywnym odstraszaczem kun i zwierząt łasicowatych w pomieszczeniach.
Badania laboratoryjne wykazały że, fale ultradźwiękowe wywołują ból i ujemnie wpływają na system nerwowy wszystkiego rodzaju gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki.
Wysokiej mocy ciśnienie akustyczne leży poza zakresem słyszalności ludzi i większości domowych zwierząt np. Psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych.

Urządzenie nie sprawia zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych maszyn alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych

Urządzenie ma 3 tryby Pracy:
ULTRA-Przerywane fale impulsowe będą emitowane przez system potrójnego głośnika
TRANS- Fale o zmiennej częstotliwości będą emitowane poprzez system przetwornika
DUO- pracują OBA Systemy naraz-zalecane
oraz TEST - słyszalny DLA ucha ludzkiego (Uruchamiamy tylko dla sprawdzenia urządzenia)
Sposób działania:
Urządzenie pracuje na zmienianej samoczynnie częstotliwości w zakresie od 20,000 do 45,000 Hz, dzięki czemu jest udoskonaloną wersją w porównaniu z innymi klasycznymi urządzeniami. Zakres częstotliwości zawiera się zakresie słyszalności kuny domowej, łasic, myszy, szczurów, karaluchów itp. Intensywne fale ultradźwiękowe atakuje ich system słuchowy i nerwowy
Urządzenie broni obszar o powierzchni do 370 mkw. (Powierzchni otwartej). Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia przenikają poprzez płyty gipsowe (maksymalnie 2 warstwy), boazerie, Płyty PCV - jednak wtedy należy przyjąć ze urządzenie może zabezpieczyć max do 80m2. Ultradźwięki nie przenikają jednak poprzez strop betonowy i murowane ściany.
Odstraszacz może być podłączony na strychu (w sytuacji występowaniu kuny albo innych gryzoni w wełnie mineralnej za płyta gipsową), pustych przestrzeniach podbitki dachowej (jeżeli strych jest zagospodarowany na wnętrza mieszkalne) lub W dowolnym innym miejscu tak aby przeszkodą nie były stropy i ściany betonowe. Sprawność działania urządzenia będzie widoczna po kilku dniach. Typowo obserwowany czas wyprowadzenia się kuny to min. 5 a max 14 dni od momentu instalacji urządzenia.
Urządzenie powinno pracować poprzez cały rok w dzień i w nocy. Zapobiegnie to ponownemu powrotowi kuny do budynku. Pobór prądu jest wyjątkowo niepokaźny. Ważną rzeczą jest dopełniające zabezpieczenie i zniwelowanie zapachu kuny środkami zapachowymi. Ponieważ kuna ma bardzo wrażliwy układ węchu i silnie rozpoznaje swoje ślady dotychczasowego bytowania zaleca się zabezpieczenie miejsc w których porusza się kuna opryskiem albo nasączanie szmatek i umiejscowienia ich w miejscach najbardziej uczęszczanych poprzez kuny. Nasza marka zaleca stosowanie naturalnego środka zapachowego anti-bissan. Jedna butelka 0,25ml umożliwia zrobienie 5L gotowego płynu przeciw kunom. Takie zabezpieczenie należy stosować w pierwszym okresie wykorzystywania maszyn ultradźwiękowych tj.2-3 tygodnie. Następnie już same urządzenia zabezpieczają i bronią pomieszczenia przed powrotem kun albo łasic.


informacje techniczne:

  • wymiary: średnica 13cm wysokość:7cm
  • Waga: 190 gr
  • Zasilanie: 220 - 240 V
  • zużycie prądu: 2 W
  • Zakres częstotliwości: 20000 - 45000 Hz
  • Ciśnienie akustyczne: 3x120 dB
  • Kąt działania: 360 poziomów.
  • sprawna Powierzchnia: 370 mkw.

Zawartość zestawu:

Gwarancja Door to Door
Pamiętaj!!!
Kupujesz u bezpośredniego dystrybutora,
masz pewność co do oryginalności produktu i bezusterkowej
pracy poprzez długie lata.
zapewniamy najwyższą jakość w najkorzystniejszej cenie!
Nasza firma zapewnia jeszcze serwis pogwarancyjny
Gwarancja zadowolenia i czas testowania wynosi 21 dni!!!
w przypadku braku efektów można zwrócić urządzenie.