Dystrybutor - grekos Odstraszacz kun degrade 370m2 (vs-361) promocja 2020

Cena138.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Dystrybutor - Grekos
Kategoria:Środki na szkodniki

Opis

ORYGINALNY MODEL ULTRADŹWIĘKOWY
Ultrasonic Pest Repeller 360 DEGRADE (VS-361)
WERSJA 2019

Odstrasza kuny i zwierzęta łasicowate

Ultradźwiękowy odstraszacz "Ultrasonic Pest Repeller 360degrade" Jest jednym z najszczególniej nowoczesnych urządzeniem z całej serii odstraszaczy. Dzięki wyjątkowo wysokiemu zakresowi częstotliwości, a także funkcjom automatycznej zmiany częstotliwości i "omiatania" terenu wydajnie szkodniki odziaływuje na takie szkodniki jak: kuny, Łasice, myszy, szczury, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszelkiego typu robactwo. Jest skutecznym odstraszaczem kun i zwierząt łasicowatych w pomieszczeniach.
Badania laboratoryjne wykazały że, fale ultradźwiękowe powodują ból i ujemnie wpływają na system nerwowy wszystkiego typu gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki.
Wysokiej mocy ciśnienie akustyczne leży poza zakresem słyszalności ludzi i większości domowych zwierząt np. Psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych.

Urządzenie nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych sprzętów alarmowych, czujników dymu i ognia i innych sprzętów elektrycznych

Urządzenie ma 3 tryby Pracy:
ULTRA-Przerywane fale impulsowe będą emitowane poprzez system potrójnego głośnika
TRANS- Fale o zmiennej częstotliwości będą emitowane poprzez system przetwornika
DUO- pracują OBA Systemy naraz-zalecane
oraz TEST - słyszalny DLA ucha ludzkiego (Uruchamiamy tylko dla sprawdzenia urządzenia)
Sposób działania:
Urządzenie pracuje na zmienianej automatycznie częstotliwości w zakresie od 20,000 do 45,000 Hz, dzięki temu jest lepszą wersją w porównaniu z innymi klasycznymi urządzeniami. Zakres częstotliwości mieści się zakresie słyszalności kuny domowej, łasic, myszy, szczurów, karaluchów itp. Intensywne fale ultradźwiękowe atakuje ich system słuchowy i nerwowy
Urządzenie chroni obszar o powierzchni do 370 mkw. (Powierzchni otwartej). Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia przenikają poprzez płyty gipsowe (maksymalnie 2 warstwy), boazerie, Płyty PCV - jednak wtedy należy przyjąć ze urządzenie może zabezpieczyć max do 80m2. Ultradźwięki nie przenikają jednak poprzez strop betonowy i murowane ściany.
Odstraszacz może być podłączony na strychu (w sytuacji obecności kuny lub innych gryzoni w wełnie mineralnej za płyta gipsową), pustych przestrzeniach podbitki dachowej (jeżeli strych jest zagospodarowany na pomieszczenia mieszkalne) albo W dowolnym innym miejscu tak by przeszkodą nie były stropy i ściany betonowe. Sprawność działania urządzenia będzie widoczna po kilku dniach. W głównej mierze obserwowany czas wyprowadzenia się kuny to min. 5 a max 14 dni od momentu instalacji urządzenia.
Urządzenie powinno pracować poprzez cały rok w dzień i w nocy. Zapobiegnie to ponownemu powrotowi kuny do budynku. Zużycie prądu jest wyjątkowo nieznaczny. Ważną rzeczą jest dodatkowe zabezpieczenie i zniwelowanie zapachu kuny środkami zapachowymi. Ponieważ kuna ma nad wyraz wrażliwy układ węchu i silnie rozpoznaje swoje ślady dotychczasowego bytowania zaleca się zabezpieczenie miejsc w których porusza się kuna opryskiem lub nasączanie szmatek i umiejscowienia ich w miejscach najbardziej uczęszczanych poprzez kuny. Nasza firma zaleca używanie naturalnego środka zapachowego anti-bissan. Jedna butelka 0,25ml zezwala na zrobienie 5L gotowego płynu przeciw kunom. Takie zabezpieczenie należy stosować w pierwszym okresie wykorzystywania maszyn ultradźwiękowych tj.2-3 tygodnie. Następnie już same urządzenia zabezpieczają i bronią wnętrza przed powrotem kun albo łasic.


dane technologiczne:

  • wymiary: średnica 13cm wysokość:7cm
  • Waga: 190 gr
  • Zasilanie: 220 - 240 V
  • zużycie prądu: 2 W
  • Zakres częstotliwości: 20000 - 45000 Hz
  • Ciśnienie akustyczne: 3x120 dB
  • Kąt działania: 360 poziomów.
  • wydajna Powierzchnia: 370 mkw.

Zawartość zestawu:

Gwarancja Door to Door
Pamiętaj!!!
Kupujesz u bezpośredniego dystrybutora,
masz pewność co do oryginalności produktu i bezawaryjnej
pracy przez długie lata.
gwarantujemy najwyższą jakość w najlepszej cenie!
Nasza firma zagwarantuje też serwis pogwarancyjny
Gwarancja zadowolenia i czas testowania wynosi 21 dni!!!
w przypadku braku efektów można zwrócić urządzenie.