Kemo Odstraszacz kun do samochodu 12v. m100n na kuny do auta. promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Środki na szkodniki

OpisPrzebieg odstraszania

Odstraszacz gryzoni do samochodu emituje ultradźwięki które wytwarzają odstraszanym zwierzętom złe warunki do przebywania w pobliżu odstraszacza. Samochodowy odstraszacz gryzoni produktywnie przepędzi gryzonie które lubią przegryzać kable pod maską auta. Odstraszacz dzikich zwierząt do samochodu pomoże pozbyć się kun, łasic, fretek czy też bobrów.

Bezpieczny dla otoczenia

Odstraszacz kun do samochodu jest produktem przychylnym środowisku. Samochodowy odstraszacz kun nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujkaów dymu i ognia oraz innych maszyn elektrycznych. Odstraszacz samochodowy kun nie stanowi zagrożenia dla ludzi i odstraszanych zwierząt. Odstraszane gryzonie odczuwają jedynie uczucie dyskomfortu znajdując się w okolicy odstraszacza.

wyprodukowany w Niemczech

artykuł Kemo M100N został wykonany przez Niemiecką markę Kemo zajmującą się produkcją sprzętu elektronicznego. Produkty firmy Kemo charakteryzują się na tle konkurencji wysoką jakością wykonania oraz trwałością wykorzystanych tworzyw, cieszą się przy tym niezwykle prawidłową opinią kupujących na całym świecie.


właściwości:

- odstrasza kuny, łasice, fretki, bobry itp,
- zasilany bezpośrednio z akumulatora pojazdu,
- efektywny w działaniu.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.